ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul ...

aribilgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aribilgi

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor!

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firmamızda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere broşür dağıtım işinde çalışacak üniversite öğrencisi arkadaşlar aramaktayız.

Arıbilgi (Merkez) Kadıköy - İstanbul

Arıbilgi Beşiktaş (Akademik) Beşiktaş - İstanbul

E-posta: *********

Telefon: ********* Faks: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul - ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul ya da ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul | ARI BİLGİ BTA Broşür Dağıtım Elemanı Arıyor! - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..