Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )

Forum Hakkında - Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) ...

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Dosya15

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba sevgili adminlerim, moderatörlerim, sorumlularım, arı üyelerim, arı üye adaylarım Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) forumda arı gibi çalışanları ödüllendirmek için kurmuş olduğunuz arı üyelik sistemi gerçekten telvik edici bir çalışma bundan dolayı sizi hem kutlar hem teşekkür ederim.. Ancak arı üyelik avantajları sanki biraz az gibi Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) :angel:
hani şu online mesajlaşma satırımız vardı sayfanın en altında yaklaşık bir hafta on gündür yok o maalesef nereye gitmiş bilmiyorum Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) söyleyeceğim başka aslında...
Aslında bir rica... Diğer arıların da bana katılacagına ınanıyorum...
Ricam şu ki; özel üyelere özel "özel üyelik sohbet" konusu bulunmakta.. Genel üyelerimizinde "Bla Bla Bla" sı var... Biz de arılar olarak "arı üyelik sohbet" bölümümüz olsun desek bize kulak verir misiniz acaba?? Arıların bana destek çıkmasını adminlerimin de kulak vermesini rica ediyorum... İyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba shedesign,

Grafichat uygulaması şu anda beta sürümünde olup testleri geçtikten sonra tekrar siteye eklenecektir.

Bu uygulama sadece arı üyelerden alınmış bir özellik değildir. Çok yakında grafichat uygulamasını Özel üyeler ve Arı üyeler de tekrar kullanabilecek.

Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-03-2010 #3
Arı üyelerimize özel olarak "Arı Kovanı" isimli bölüm oluşturulması için arı üyelerimzin belirli bir sayıya ulaşmasını beklemekteyiz. Bahsettiğimiz bölümün açılabilmesi için sizler de takdir edersiniz ki arı nüfusunun artması açılacak olan bölümün canlılığı açısından önemli bir konudur.

Görüş ve önerilerinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 09-03-2010 #4
Haydı Arılar Kovana Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) Çok çalışıp çok emek harcayan forum üyelerimiz arı üyelik başvurularını yapsınlar kovandaki arılarımız çoğalsın birlikte vızıldayalım Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) Volkan Tekin öyle diyo Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2010 #5
Haydı Arılar Kovana Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) Çok çalışıp çok emek harcayan forum üyelerimiz arı üyelik başvurularını yapsınlar kovandaki arılarımız çoğalsın birlikte vızıldayalım Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) Volkan Tekin öyle diyo Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
:giggle:
Zaman bulur bulmaz hemen başlıyorum bal yapmaya Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
Hele bir şu ÖSS geçsin bakalım :giggle:
bende arı kovanını dört gözlebekliyorum Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
Teşekkürler herkese
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 11-03-2010 #6
:giggle:
Zaman bulur bulmaz hemen başlıyorum bal yapmaya Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
Hele bir şu ÖSS geçsin bakalım :giggle:
bende arı kovanını dört gözlebekliyorum Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
Teşekkürler herkese
oooo öss ye daha çok var Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) dilerim güzel yerleri kazanırsın... ama bal yapmayı da ihmal etme Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) arılarımız çoğalıyor sende ön koltuklardan yerini kap :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2010 #7
oooo öss ye daha çok var Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) dilerim güzel yerleri kazanırsın... ama bal yapmayı da ihmal etme Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet ) arılarımız çoğalıyor sende ön koltuklardan yerini kap :rofl:
:giggle: Evet açık öğretimin en iyisini kazanıcam Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )
Halledicem halledicem :giggle:
Bol bol bal üreticem :giggle:
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 13-03-2010 #8
Birde şu grup kurma özelliği bizlere de verilse keşke...
Bu mesajdan alıntı yap