arı vektör

Deneme Çalışmalar - arı vektör Sponsorlu Bağlantılar...

arı vektör
Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

arı vektör

Alt 28-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arı vektör
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fena durmuyor açıkçası ama bence eğer illustrator kullanmayı biliyorsanız illustratorde mesh tool kullanıp daha güzel görünüm elde edebilirsinz.
Bu mesajdan alıntı yap
cadolosun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cadolosun

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2012 #3
arka da ki gölge felaketını saymazsak kullanılabılır.
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 28-09-2012 #4
Fena durmuyor açıkçası ama bence eğer illustrator kullanmayı biliyorsanız illustratorde mesh tool kullanıp daha güzel görünüm elde edebilirsinz.
keşke bilsem ama bilmiyorum malesef ama öğrenicem coreli kendim öğrendim onu öğrenicem arı vektör
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 28-09-2012 #5
arka da ki gölge felaketını saymazsak kullanılabılır.
qölqenin iyi duracağını düşünmüştüm yorum için teşekkürler dikkate alacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 28-09-2012 #6
Bu tarz çizimlere merakın varsa hiç corelde ya da başka programlarda vakit kaybetme illustrator e geç onda yoğunlaş.Çünkü göreceksin seni daha tatmin eden sonuçlar alacaksın. Gerçi corel i kötülemek için söylemiyorum ben ikisini de kullanıyorum açıkçası ama çizim ve illustrasyon için adı üstünde arı vektör yeni çalışmalarını bekliyoruz arı vektör
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 28-09-2012 #7
Bu tarz çizimlere merakın varsa hiç corelde ya da başka programlarda vakit kaybetme illustrator e geç onda yoğunlaş.Çünkü göreceksin seni daha tatmin eden sonuçlar alacaksın. Gerçi corel i kötülemek için söylemiyorum ben ikisini de kullanıyorum açıkçası ama çizim ve illustrasyon için adı üstünde arı vektör yeni çalışmalarını bekliyoruz arı vektör
yorumun için teşekkür ederim ve emin ol deniycem arı vektör
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2012 #8
Eline sağlık gayet başarılı. Gölge biraz sırıtmış gerçekten de. Ama genel olarak çok başarılı. Birde arının sol elindeki parmakları belirgin yapsan daha güzel olacak. Arkadaşın da dediği gibi mesh tool dersleri var izlersen yaparsın o kadar zor değil.
Bu mesajdan alıntı yap

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 16-10-2012 #9
Eline sağlık gayet başarılı. Gölge biraz sırıtmış gerçekten de. Ama genel olarak çok başarılı. Birde arının sol elindeki parmakları belirgin yapsan daha güzel olacak. Arkadaşın da dediği gibi mesh tool dersleri var izlersen yaparsın o kadar zor değil.
yorum için çok teşekkür ederim evet indrdim illustratör fakat çok yabancıyım baya çalışmam qerek... :sadsmile:

arı vektör
qölqeyi kaldırdım arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-10-2012 #10
qölqeyi kaldırdım arkadaşlar...
güzel olmuş arkadaşım başarılararı vektör
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları