iş arıyorum corel ve photoshop biliyorum

Sonuçlanan İlanlar - iş arıyorum corel ve photoshop biliyorum Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum acil iş arıyorum yardım edin Tel ******...

ali çolak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali çolak

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum acil iş arıyorum yardım edin
Tel iş arıyorum corel ve photoshop biliyorum******
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

denge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denge(65)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2010 #3
merhaba
cv ni yollarsan sevinirim
abstract77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abstract77

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2010 #4
********* adresine CV nizi mail atabilir misiniz?
anti-social isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anti-social

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2010 #5
İlanınız güncel ise Cihangirdeki web tasarımı ve ajans hizmetleri veren firmamız için lütfen ********* adresine cvnizi ve örnek işlerinizi göndermenizi rica ediyoruz.

ali çolak

Grafiker / İstanbul

iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum

Alt 19-05-2010 #6
Acilll . merhaba ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum iş arıyorum corel ve photoshop programlarını çok iyi derecede biliyorum acil iş arıyorum yardım edin
Tel : *****
Lucaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucaks

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2010 #7
telefon numaranız eksik. ********* adresine cv'nizi yollarsanız geri dönüş yapılır. iyi çalışmalar.
partner ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

partner ajans

Matbaacı / İstanbul

Alt 24-05-2010 #8
numaranız tam olarak çıkmamış eleman arıyoruz ********* ararsanız görüşelim
xparty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xparty

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-06-2010 #9
Merhaba ben 15 yaşındayım. Orta-İleri derece Photoshop biliyorum. İşe ihtiyacım var.Ayrıca 6 ay güzel sanatlar lisesi için resim kursuna (desen , imgesel) gittim.

TEL : *********

ali çolak

Grafiker / İstanbul

çok acil iş arıyorum

Alt 22-06-2010 #10
İstanbul Avrupa Yakası Güngörende Oturuyorum Coreli Çok İyi derecede Photoshopu Az derecede Biliyorum Daha ön Matbaa ve Dijital Baskı merkezlerinde Çalıştım 3 yıllık tecrübem var işten çıkma sebebim sigorta olmuştu sabit bi yer arıyorum sürekli duracağım çok accill TEŞEKÜRLER
ALİ ÇOLAK: ********* BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları