....iş arıyorum....coreldraw - folyo kesim - istanbul avrupa yakası

İş Arayan İlanları - ....iş arıyorum....coreldraw - folyo kesim - istanbul avrupa yakası Sponsorlu Bağlantılar İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKHAMET EDİYORUM CORELDRAW KULLANIYORUM. AYRICA FOLYO KESİM YAPABİLİYORUM... ADOBE PHOTOSHOP, FREEHAND ve Illustrator PROGRAMLARINIDA YARDIMCI OLUNDUĞU TAKTİRDE KISA SÜREDE ÖĞRENEBİLİRİM... TEŞEKKÜRLER... E-MAIL :...

FTMCPR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FTMCPR

Hiç Biri / İstanbul

ünlem

Alt 05-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKHAMET EDİYORUM CORELDRAW KULLANIYORUM. AYRICA FOLYO KESİM YAPABİLİYORUM...
ADOBE PHOTOSHOP, FREEHAND ve Illustrator PROGRAMLARINIDA YARDIMCI OLUNDUĞU TAKTİRDE KISA SÜREDE ÖĞRENEBİLİRİM...

TEŞEKKÜRLER...

E-MAIL :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
FTMCPR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FTMCPR

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-09-2010 #3
Güncel değildir...
Bu mesajdan alıntı yap