iş arıyorum Frehand Photosop programlarına hakim , ajans deneyimli grafikerim..

İş Arayan İlanları - iş arıyorum Frehand Photosop programlarına hakim , ajans deneyimli grafikerim.. Sponsorlu Bağlantılar Frehand Photosop programlarına hakim , ajans deneyimli grafikerim.. 6 sene ajans deneyimim var.. işimde elimden geleni yapmaya çalışırım fazlasıyla.. çengelköyde oturuyorum öncelil asya yakası ama avrupa yakasında da ...

busuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busuk

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Frehand Photosop programlarına hakim , ajans deneyimli grafikerim..

6 sene ajans deneyimim var.. işimde elimden geleni yapmaya çalışırım fazlasıyla..

çengelköyde oturuyorum öncelil asya yakası ama avrupa yakasında da çalışabılırm....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Tamer Bey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tamer Bey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2010 #3
Göztepedeki işyerimizde çalışacak profesyonel grafikere ihtiyacımız var
Bizimle iletişim kurarsan sevinirim: 0554 491 80 96
Bu mesajdan alıntı yap