İş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - İş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Ben ön lisans Bilgisayar teknolojileri ve programlama mezunuyum.Bilgisayar ile aram ...

İş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneli
dc4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dc4

Hiç Biri / Van

Alt 09-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Ben ön lisans Bilgisayar teknolojileri ve programlama mezunuyum.Bilgisayar ile aram çok iyi.photoshop kullanmayı %40 dolaylarında biliyorum.Grfikerliği çok seviyorum,kullanılan programlarla ilgili bilgim var.Çabuk öğrenen biriyim.Kendimi geliştireceğim ve çalıştığım yerede faydalı olacağım bi iş arıyorum.Kalıcak yeri olan nere olursa gelirim.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kalıcak yeri olsun,

E-posta:

Telefon: 0507 418 33 50
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneliİş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneliİş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneliİş Arıyorum!Grafik Tasarım Üzerine Kendimi Geliştireceğim Bir İş. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap