İş arıyorum İst-avr - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İş arıyorum İst-avr - İstanbul ...

saved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saved

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş arıyorum İst-avr

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - İleri seviyede iyi
Illustratır - İyi
Freehand - İyi
Corel draw - İyi
Fotoğrafcılık tecrübem bulunmaktadır.

İş deneyimi ve içeriği: 2.5 senelik grafik tasarım tecrübem bulunmaktadır. Ürün tasarım-üretim konusunda bir e-ticaret firmasında grafiker olarak 2 sene boyunca çalışdım. Fotografcılık,web arayüz gibi tecrübelerimde bulunmaktadır.web tasarım konusundada egitim alıyorum(xml,html,flash,dreamweaver).İstanbul Esenlerde ikamet ediyorum.24 yaşındayım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: hediyedenizi web arayüz olarak çalışmalarımdandır.
rotatörler-mailing çalışmaları + kişiye özel ürünlerde tasarımların büyük kısmı bana aittir.

İşle ilgili açıklama: matbaa deneyimim yokdur ancak kurumsal kimlik çalışmaları yapabiliyorum. Lazer makinası-sıcak baskı makinası-nakış makinası gibi çeşitli makinalarıda kullanabiliyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İş arıyorum İst-avr - İstanbul - İş arıyorum İst-avr - İstanbul ya da İş arıyorum İst-avr - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İş arıyorum İst-avr - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İş arıyorum İst-avr - İstanbul | İş arıyorum İst-avr - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..