İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (İyi) Illustrator (İyi) Indesign (İyi) Freehand (İyi) Fireworks (İyi) Flash (Orta) Dreamweaver (Orta) Coreldraw (Orta) İş ...

darklett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (İyi)
Illustrator (İyi)
Indesign (İyi)
Freehand (İyi)
Fireworks (İyi)
Flash (Orta)
Dreamweaver (Orta)
Coreldraw (Orta)

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 2,5 yıl boyunca çeşitli reklam ajanslarında çalıştım ve 3 aylık bir matbaa geçmişim oldu. Şu an freelance olarak çalışmaktayım. Tam zamanlı bir iş bakıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalarım için mail yoluyla iletişime geçebiliriz.

İşle ilgili açıklama: İstanbul Anadolu Yakasında, özellikle bilişim ya da reklam sektöründe tam zamanlı olarak iş bakıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) - İstanbul - İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) - İstanbul ya da İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İş Arıyorum (İstanbul-Anadolu) - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

emrezm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrezm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-05-2011 #3
********* CV'nizi gönderirmisiniz

darklett

Grafiker / İstanbul

İş Arıyorum! / Anadolu Yakası - İstanbul

Alt 07-01-2012 #4
İsyanbul Anadolu Yakası'nda İş Arıyorum!

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Illustrator/İyi
Photoshop/İyi
Freehand/iyi
Flash/İyi
CorelDRAW/İyi
Dreamweaver/Orta
After Effects/Giriş Seviyesi

İş deneyimi ve içeriği: 3 sene boyunca çeşitli reklam ajansları ve matbaada çalıştım. Şu an İstanbul/Kadıköy'de Türkiye bilişim sektöründe öncü bir eğitim kurumunda görev almaktayım (yarı zamanlı). Firmanın bütün tasarım işlerini yürütmekteyim (afiş, katalog, antetli, mailing, banner vb. tasarımlar).

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Referans çalışmalarım için mail ile iletişime geçebilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Haftanın 3 iş günü çalışmaktayım. Güzel Sanatlar Fakültesi'ne hazırlanıyorum ve haftanın diğer günleri çizim çalışmalarımı yürüterek sınavlara hazırlanıyorum. Bu sebeple freelance ya da yarı zamanlı (2 gün olabilir) bir iş bakıyorum. Mail ya da telefon ile iletişime geçebiliriz.

E-posta: *********

Telefon: *********
uurca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-01-2012 #5
yer kadıköydedir.

ilgilenirseniz aşağıdaki adrese ücret beklentiniz ile birlikte cv gönderirseniz sevinirim.

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2012 #6
İlanın geçerliliği bitmiştir.