Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Is ariyorum (istanbul avp) Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Photoshop ( iyi ) Adobe Flash (orta) Adobe Dreamweaver (orta) Adobe Primiere (iyi) ...

dewilcat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewilcat

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Is ariyorum (istanbul avp)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop ( iyi )
Adobe Flash (orta)
Adobe Dreamweaver (orta)
Adobe Primiere (iyi)
Corel Draw (iyi)
Eidus (orta)

İş deneyimi ve içeriği: Melita ajans (staj)
Show tv (staj)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: portfolyom ve calismalarimi gormek isteyenlere mail atarim.

İşle ilgili açıklama: Tasarim yapmayi seviyorum. Universiteyi bitirdim. Askerlik gorevimi yeni tamamladim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli - Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli ya da Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli | Is ariyorum (istanbul avp) - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dewilcat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewilcat

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2011 #3
İlan geçersizdir.