İŞ ARIYORUM - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İŞ ARIYORUM - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İŞ ARIYORUM Şehir: İstanbul Program/Seviye: corel draw uzman photoshop uzman indesign iyi bunun dışında after effect adobe flash freehand programlrı. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: örnek çalışmalarımı ...

İŞ ARIYORUM - İstanbul
graduygu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graduygu

Grafiker / İstanbul

İŞ ARIYORUM - İstanbul

Alt 03-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İŞ ARIYORUM

Program/Seviye: corel draw uzman
photoshop uzman
indesign iyi

bunun dışında after effect adobe flash freehand programlrı.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: örnek çalışmalarımı gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: tam zamanlı

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İŞ ARIYORUM - İstanbul - İŞ ARIYORUM - İstanbul ya da İŞ ARIYORUM - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İŞ ARIYORUM - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İŞ ARIYORUM - İstanbul | İŞ ARIYORUM - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

plevneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plevneli

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-09-2011 #3
Örnek çalışmalarınız ve CV'nizi kapsul [at] didaktikegitim [dot] com adresine göndermenizi rica ediyorum.
İyi Çalışmalar