İş Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İş Arıyorum - İstanbul ...

İş Arıyorum - İstanbul
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

İş Arıyorum - İstanbul

Alt 07-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: freehand - başlangıç
flash - başlangıç
dreamweaver - başlangıç
indesign - iyi
illustrator - iyi
after effects - orta
photoshop - iyi

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba. 4. sınıf Grafik tasarım öğrencisiyim. Eğitimim dolayısıyla perşembe ve cuma günleri hariç çalışabileceğim ve kendiğimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. Öğrenmeye açığım ve grafik tasarım bilgimi ilerletme konusunda oldukça azimliyim.

***İstanbul/Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Grafik tasarımla alakalı iş tecrübem yok. ücret benim için önemli değil. Öncelikli hedefim kendimi geliştirebilmek.***

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İş Arıyorum - İstanbulİş Arıyorum - İstanbulİş Arıyorum - İstanbulİş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

diamondreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diamondreklam

Grafiker / İstanbul

stajer arıyoruz

Alt 08-10-2013 #3
iyi günler siteye bırakmıiş olduğunuz ilan üzerine yazıyorum bizimle çalışabilirsiniz arzu ederseniz melek yazıcı ********* *********
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2013 #4
ilan günceldir