İş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - İş arıyorum - İstanbul ...

İş arıyorum - İstanbul
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

İş arıyorum - İstanbul

Alt 04-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw : Çok İyi
Adobe Photoshop: iyi
Adobe Indesign: İyi
Flexing Pro: İyi
Adobe Illustrator: Orta
Auto Cad: Başlangıç
Mc. Freehand: Çok İyi

İş deneyimi ve içeriği: 1 yıllık iş deneyimim var. Fakat deneyim ve tecrübe sahibiyim. Açık Hava Reklamcılığı sektörlerinde çalıştım.
Grafik Tasarım Sorumlusu

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Henüz yok. (Outdoor çalıştığım için)

E-posta:

Telefon: 0538 036 06 49
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İş arıyorum - İstanbulİş arıyorum - İstanbulİş arıyorum - İstanbulİş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
veytop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veytop

Matbaacı / İstanbul

Alt 09-06-2014 #3
yerimiz fatihde
buyurunuz bir görüşelim
veysel topuz
05323659566
Bu mesajdan alıntı yap
FULYA MATBAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FULYA MATBAA

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2014 #4
merhaba şişli fulyadaki matbaamız için grafiker aramaktayız. 700 tl maaş + yemek+sigorta+yol.. cumartesi saat 17.00ye kadar. 0535 256 13 30 ilgilenirseniz ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
mydelikadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mydelikadir

Grafiker / Malatya

Alt 16-06-2014 #5
lüleburgazda ikamet edebilirseniz resmi iş 3 aylık bir çalışma süremiz kaldı maalasef acil grafiker ihtiyacımız var ilgilenirseniz eğer 0543 352 5425 nolu tlf dan ulabilirsiniz

1,250 maaş + konaklama dahil tüm giderlerinizi şirket tarafından karşılanacaktır. + olarak prim verilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
kolorofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolorofset

Matbaacı / İstanbul

Alt 25-06-2014 #6
Pendik'teki matbaamıza acil grafiker arıyoruz. İlgilenenler 0216 390 92 14 den bilgi alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
boranreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boranreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-06-2014 #7
Merhabalar;

Bizden kısaca bahsetmek istersek firmamız Boran Reklam ve 3D adworks adlı iki departmandan oluşmaktadır. Boran Reklam da açık hava reklam işleri, 3D adworks de ise büyük ebatlarda 3 boyutlu reklam işlerini yapmaktayız. Firmalarımızın sitelerini inceleyerek nasıl işler yaptığımızı görebilirsiniz. Bu iki departmanımızda da çalışabilecek ufku geniş, tasarımda standartlara bağlı kalmayan, farklı düşünceleri tasarımlarına yansıtabilen, öğrenmeye kendini geliştirmeye açık bir iş arkadaşına ihtiyacımız var. CV ve Portföyünüzü gönderebilirseniz sizinle görüşmek isteriz.

Tel: 0216 383 44 02
Gsm: 0553 302 89 65
Mail:

CEVİZLİ MALTEPE İSTANBUL
Bu mesajdan alıntı yap
DuhaEnes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DuhaEnes

Grafiker / İstanbul

Alt 17-07-2014 #8
Firma ismi FAPRİNT Organize matbaa olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası şubemize yetiştirilmek üzere iş arkadaşları arıyoruz. İrtibat numaramız ve adresimiz "Feyzullah Mah. Bağdat Cad. Plajyolu Sk. No3/B Maltepe / İstanbul Telefon 0216 305 56 70
Bu mesajdan alıntı yap