İş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - İş arıyorum - İstanbul ...

İş arıyorum - İstanbul
KaRDiYaK_BoY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaRDiYaK_BoY

Yrd. Grafiker / İstanbul

İş arıyorum - İstanbul

Alt 29-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: corel draw - ileri seviye
adobe photoshop - orta, ileri
adobe indesign - orta ileri
adobe illutrator - orta
office programları İş arıyorum - İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: 1- yerel gazete - matbaada
2- ajansta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: bir türlü resim yükleyemedim İş arıyorum - İstanbul konuya ek olarak resim ekleyeceğim.

İşle ilgili açıklama: çekirdekten yetişme bir grafikerim. son çalıştığım yer gazete olması beni hep aynı şeyleri yapmaya itiyor ve gelişimimi engelliyor.

grafik tasarımı seviyorum. hayallerimi kağıda dökmek çok farklı bir duygu. her gün güzel bir tasarım yapmak için ve kendimi sürekli geliştirebileceğim, bir iş arıyorum. bunu geçici duygularla değil de sürekli severek ve inanarak yaptığım için istiyorum.

ve hayatımda adayacağım tek işin grafik tasarım olduğuna inanıyorum.

aklınızdaki hangi işi grafik tasarımdan başka bir sektörde gerçeğe çevirebilirizki.. İş arıyorum - İstanbul

E-posta:

Telefon: 0542 719 19 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İş arıyorum - İstanbulİş arıyorum - İstanbulİş arıyorum - İstanbulİş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap