iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum

Sonuçlanan İlanlar - iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. -İstanbul Üsküdar'da oturuyorum. -Freehand ve Photoshop programlarını dört seneden fazla bir süredir aktif olarak kullanıyorum. -Bu dört senelik sürecin iki seneye yakını ajans ortamında geçti. -Görsel örnek ...

jumba jookiba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jumba jookiba

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.

-İstanbul Üsküdar'da oturuyorum.

-Freehand ve Photoshop programlarını dört seneden fazla bir süredir aktif olarak kullanıyorum.

-Bu dört senelik sürecin iki seneye yakını ajans ortamında geçti.

-Görsel örnek referanslarımı ve daha detaylı cv'mi ilgilenen iş verenlere daha sonra e-maille gönderebilirim.

-Bu işte sadece operatör değil tasarımcı olmak için varım. Bu konuda kendime güveniyorum. Bilgisayar ve internet hayatımın vazgeçilmez parçalarından. Ayrıca çok iyi derecede İngilizce biliyorum.

-İlgilenen iş verenler için e-mail adresim: *********

Herkese iyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum - iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum ya da iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum | iş arıyorum İstanbul Üsküdar'da oturuyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

OzanKeles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzanKeles

Webmaster / İstanbul

Alt 01-12-2009 #3
Merhabalar,

ilanınız güncel ise, çalışmalarınızdan örneklerle birlikte CV'nizi tarafıma gönderir misiniz?

İyi çalışmalar.
pitikare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pitikare

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-03-2010 #4
Merhaba cv'nizi ve portfolyonuzu lütfen ********* adresine göndermisiniz.
yagmur1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmur1987

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-04-2010 #5
İlanınız güncel ise Şişhanedeki Tanıtım ve organizasyon firması için lütfen
********* adresine cvnizi, örnek işlerinizi ve şartlarınızı belirten mail göndermenizi rica ediyoruz.
anti-social isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anti-social

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-04-2010 #6
İlanınız güncel ise Cihangirdeki web tasarımı ve ajans hizmetleri veren firmamız için lütfen ********* adresine cvnizi ve örnek işlerinizi göndermenizi rica ediyoruz.
başka1yer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

başka1yer

Ressam / İstanbul

Alt 19-10-2010 #7
Merhaba, cv'nizi ********* ya da *********'a gönderir misiniz. Photoshop, freehand, corel bilen, dijital baskı tecrübesi olan, grafik tasarımcı arıyoruz..
reklamhizmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamhizmet

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2010 #8
istersen gel görüşelim ben tuncay *********
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 22-11-2010 #9
Lütfen cv'nizi ********* adresine gönderirmisiniz.
FikriFelaket isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FikriFelaket

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-12-2010 #10
İlanınız güncel ise Anadolu yakasıında çok yönlü hizmet veren firmamız için lütfen ********* adresine cvnizi ve örnek işlerinizi göndermenizi rica ediyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları