iS ariyorum para önemli degil....

Staj Yeri Arayanlar - iS ariyorum para önemli degil.... Sponsorlu Bağlantılar Trakya Ünivertsitesi grafik bölümünden mezunum,askerligimi iki ay önce bitirdim.Daha önce Wbr Istanbul,erray ajans,promete ajans ta grafiker olarak görev yaptim.suan ise cok ihtiyacim var pozisyon farketmez acilen calismam gerekli.photoshop,freehand,coreli ...

Bayram erdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bayram erdem

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Trakya Ünivertsitesi grafik bölümünden mezunum,askerligimi iki ay önce bitirdim.Daha önce Wbr Istanbul,erray ajans,promete ajans ta grafiker olarak görev yaptim.suan ise cok ihtiyacim var pozisyon farketmez acilen calismam gerekli.photoshop,freehand,coreli iyi biliyorum + flah ve dreamveawer biliyorum web le de ilgileniyorum.Eger ilgilenen varsa adresinden bana ulasabilirler. ilgilenenlere calismalarimi da gönderebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap