İş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - İş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var. - Türkiye Geneli ...

muratoguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratoguz

Matbaacı / Edirne

Alt 23-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel: Orta Derece
Illustrator: Orta Derece
Photoshop: Orta Derece

İş deneyimi ve içeriği: Üniversite okurken 4 yıl boyunca Afyon Berkay Reklam'da çalıştım. Serigrafi, süblimasyon baskılarında tecrübem var. Madalya, plaket,
t-shirt, şapka baskılarında çalıştım.

Grafikerliğe yeni başladım. Kendimi geliştiriyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0545 367 22 71
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
İş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var. - Türkiye Geneliİş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var. - Türkiye Geneliİş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var. - Türkiye Geneliİş Arıyorum-Serigrafi vb. baskılarda tecrübem var. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
muratoguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratoguz

Matbaacı / Edirne

Alt 24-03-2016 #3
Sormak istedikleriniz olursa buradan yazabilir veya mail atabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap