İş Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - İş Arıyorum ...

İş Arıyorum
sinan_okcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan_okcu

Grafiker / İstanbul

İş Arıyorum

Alt 08-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Grafikerliğe bir eğlence olarak bakarken birileri tavsiyesiyle bi kursa gittim
Photoshop cd2 , Freehand 11 , Coreldraw 12 , Quarkxpress bu 4 programı öğrendim ama önce stajerlik yapmak istiyorum yani anlicanız bu programları bilmek yetmiyor ( benım gibiler için ) biraz deneyim lazım tabiri caizse pişmek gerek bildiklerimizi unutmamk için. Özellikle takım işini severim 3 4 6 gibi gruplarla çalışmak hem benim gelişmem açısından hemde yapılan projenin bi kaç kişi tarafından eleştirilerek yapılması daha iyi olur benım kuralım bu Yaptığım işlerde Kesinlikle bi eleştiri beklerim çünkü hatasız kul olmazz ...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 08-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba.. ben aydında oturuyorum.. bu işe girmek istiyorum ve eleman arıyorum. ilgilenirseniz bana yazın,

sinan_okcu

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2008 #3
bu ara da belirtmeyi unutmuşum Ben İstanbul yaşıyorum aydın nasıl olcak İş Arıyorum

sinan_okcu

Grafiker / İstanbul

Acele Acil İs

Alt 13-04-2008 #4
Ben Grafikerliğe bir eğlence olarak bakarken birileri tavsiyesiyle bi kursa gittim
Photoshop cd2 , Freehand 11 , Coreldraw 12 , Quarkxpress bu 4 programı öğrendim ama önce stajerlik yapmak istiyorum yani anlicanız bu programları bilmek yetmiyor ( benım gibiler için ) biraz deneyim lazım tabiri caizse pişmek gerek bildiklerimizi unutmamk için. Özellikle takım işini severim 3 4 6 gibi gruplarla çalışmak hem benim gelişmem açısından hemde yapılan projenin bi kaç kişi tarafından eleştirilerek yapılması daha iyi olur benım kuralım bu Yaptığım işlerde Kesinlikle bi eleştiri beklerim çünkü hatasız kul olmazz ... İstanbul'da yaşıyorummm
19 yaşındayım...

sinan_okcu

Grafiker / İstanbul

İş İş İş

Alt 15-04-2008 #5
Photoshop cd2 , Freehand 11 , Coreldraw 12 , Quarkxpress bu 4 programı öğrendim ama önce stajerlik yapmak istiyorum yani anlicanız bu programları bilmek yetmiyor ( benım gibiler için ) biraz deneyim lazım tabiri caizse pişmek gerek bildiklerimizi unutmamk için. Özellikle takım işini severim 3 4 6 gibi gruplarla çalışmak hem benim gelişmem açısından hemde yapılan projenin bi kaç kişi tarafından eleştirilerek yapılması daha iyi olur benım kuralım bu Yaptığım işlerde Kesinlikle bi eleştiri beklerim çünkü hatasız kul olmazz ... İstanbul'da yaşıyorummm
19 yaşındayım...

sinan_okcu

Grafiker / İstanbul

Stajerim ve İş arıyorum

Alt 05-07-2008 #6
Kurs ve 3 aylık iş tecrüben war corelde çizim ve barkod yapıyordum ama gereken diğer programlarıda biliyorum su an dreamweaver ve flash cs3 programlarını öğreniyorum web alanında da stajerlik yapabilirim. Acil bi işe ihtiyacım var

Sinan OKCU

İSTANBUL

Tags
acillll is, arıyorum, s lasm, stajerim

Kapat
Şifremi Unuttum?