İş Arıyorum...

Sonuçlanan İlanlar - İş Arıyorum... Sponsorlu Bağlantılar 1984 İstanbul doğumluyum, Beylikdüzünde ikamet etmekteyim. AÖF öğrencisiyim. 5 yıldır matbaa sektörüne grafikerlik ve işletmecilik yaparak hizmet verdim. Corel Draw Adobe Photoshop programlarını kullanmaktayım. Baskı öncesi ve sonrasında ...

İş Arıyorum...
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

İş Arıyorum...

Alt 09-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1984 İstanbul doğumluyum, Beylikdüzünde ikamet etmekteyim. AÖF öğrencisiyim. 5 yıldır matbaa sektörüne grafikerlik ve işletmecilik yaparak hizmet verdim. Corel Draw Adobe Photoshop programlarını kullanmaktayım. Baskı öncesi ve sonrasında iş takibi konusunda deneyim sahibiyim. Bilgisayar konusunda teknik bilgiye sahibim. Şuanda özel bir reklam ajansında halen çalışmaktayım...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

candy_sibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

candy_sibel(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1984 İstanbul doğumluyum, Beylikdüzünde ikamet etmekteyim. AÖF öğrencisiyim. 5 yıldır matbaa sektörüne grafikerlik ve işletmecilik yaparak hizmet verdim. Corel Draw Adobe Photoshop programlarını kullanmaktayım. Baskı öncesi ve sonrasında iş takibi konusunda deneyim sahibiyim. Bilgisayar konusunda teknik bilgiye sahibim. Şuanda özel bir reklam ajansında halen çalışmaktayım...
Sana ulaşabilceğimiz bi adres yada tel verebilirmisin bizde beylikdüzünde corel ve photoshop kullanabilen eleman arıyoruz...

Tags
is ilan

Kapat
Şifremi Unuttum?