İş Arıyorum (Tasarım)

Sonuçlanan İlanlar - İş Arıyorum (Tasarım) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Taksim'de ikamet ediyorum. Matbaa Meslek Lisesi Reprodüksiyon bölümü ve İstanbul Aydın Üniversitesi Tasarım Basım ve Yayımcılık programı mezunuyum. Freehand ve photoshop programlarını etkin kullanabilmekteyim. Deneyimim var. Freelance ...

İş Arıyorum (Tasarım)
epica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epica

Grafiker / İstanbul

İş Arıyorum (Tasarım)

Alt 30-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Taksim'de ikamet ediyorum. Matbaa Meslek Lisesi Reprodüksiyon bölümü ve İstanbul Aydın Üniversitesi Tasarım Basım ve Yayımcılık programı mezunuyum. Freehand ve photoshop programlarını etkin kullanabilmekteyim. Deneyimim var.

Freelance veya devamlı çalışabileceğim bir reklam ajansı arıyorum.
Daha detaylı bilgi isteyenler özel mesaj atıp cv mi talep edebilirler.

İlginiz için Teşekkür Ederim.
İyi Çalışmalar:smile:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

epica

Grafiker / İstanbul

Grafikerim iş arıyorum.

Alt 12-05-2009 #3
Merhaba

Matbaa Meslek Lisesi ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Tasarım-Basım Yayımcılık mezunu oldum. Taksim'de ikamet ediyorum. İş arıyorum. İş Tecrübem vardır. Cv isteyenlere yönlendirilecektir. Pm atmanız yeterli.

Teşekkürler
Kerem Gültekin
gmkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gmkaya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2009 #4
dergi yayıncılığı deneyiminiz varmı?
gmkaya

epica

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2009 #5
dergicilik alanında hiç çalışmadım ne yazık ki

epica

Grafiker / İstanbul

Freelance Destek (İstanbul)

Alt 22-02-2010 #6
Freelance çalışan bir ekibiz. GRAFİK TASARIM, WEB TASARIM, MATBAA, PROMOSYON v.s gibi talepleriniz için iletişim kurabilirsiniz.

Teşekkürler

Tags
ariyorum, tasarim