arka kapak imsakiye

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - arka kapak imsakiye Sponsorlu Bağlantılar Kültür sanat dergisi çıkaran bir müşterim derginin arka sayfasını imsakiye düşünüyor tabii ben fikir belirtmedim ekteki gibi bir şey hazırladım ama arka kapağa imsakiye gidermi gitmezmi bilmiyorum ek...

arka kapak imsakiye
bycagabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycagabey

Matbaacı / Muş

arka kapak imsakiye

Alt 21-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kültür sanat dergisi çıkaran bir müşterim derginin arka sayfasını imsakiye düşünüyor tabii ben fikir belirtmedim ekteki gibi bir şey hazırladım ama arka kapağa imsakiye gidermi gitmezmi bilmiyorum

ek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Foruma Resim Yüklemek

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-07-2011 #3
paylaşımınızı isakiye ise vektör bölümüne yada http://www.grafikerler.net/kitap-kap...nu-vb-f96.html bölümüne taşıyın, burası Coreldraw soru ve sorunlarını paylaştığımız yerdir
Bu mesajdan alıntı yap