arka sahne hazırlama

Serbest Çalışmalar - arka sahne hazırlama Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar burda sadce kız gercektir geri kalan kısımlar bana ait tir.....

arka sahne hazırlama
mzorlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzorlu

Grafiker / İstanbul

arka sahne hazırlama

Alt 29-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arka sahne hazırlama arkadaslar burda sadce kız gercektir geri kalan kısımlar bana ait tir..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hazır bir fotoğrafı aldınız DEKUBE dahi etmeden photoshop da arkaya bır layer açıp gradient den black&white ı sectiniz mausunuzu bir ileri bir geri yaptınız layer ı kopyalayıp ters cevirip options unu düşürdünüz ve TASARIM oldu değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
mzorlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzorlu

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2009 #3
Hazır bir fotoğrafı aldınız DEKUBE dahi etmeden photoshop da arkaya bır layer açıp gradient den black&white ı sectiniz mausunuzu bir ileri bir geri yaptınız layer ı kopyalayıp ters cevirip options unu düşürdünüz ve TASARIM oldu değil mi?

zaten orda belirtmişim sadce kız gercek diye nasıl yapıldını bana anlatma hem arka sahne hazırlama anlatmadığın eksik yanlarıda var resmin :wink:
Bu mesajdan alıntı yap