arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ???

Logo İstek - arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ??? ...

free_man_1914 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

free_man_1914

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bi reklam işi için bu logoya ihtiyacım var

http://img31.imageshack.us/img31/9705/16042011212.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

syrus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

syrus

Webmaster / İstanbul

Alt 27-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Baktım bulamadım ama isterseniz uygun fiyata logo hazırlayabilirim istediğiniz şekilde. İyi Günler.
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 27-04-2011 #3
O başak çizimlerinin üçü de aynı. Bir tanesini çizersen logoyu tamamlaman o kadarda zor olmayacaktır.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-04-2011 #4
Baktım bulamadım ama isterseniz uygun fiyata logo hazırlayabilirim istediğiniz şekilde. İyi Günler.
Var olan logoyu, şirket tarafından kullanılan logoyu para için kafanıza göre değiştirip mi yapacaksınız, arkadaş sadece elinde olan varsa bu logoyu paylaşabilir diye sormuş.

Başka bir konudaki mesajınızı da gördüm eğer amaç sadece para ise frelance çalışan bölümüne açın konunuzu belki size iş vereneler olur ama lütfen başka arkadaşların ve de sizin amacınıza uygun olmayan konuları bu şekilde mesgul etmeyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
zyprexa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zyprexa

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-04-2011 #5
arkadaşlar bi reklam işi için bu logoya ihtiyacım var

http://img31.imageshack.us/img31/9705/16042011212.jpg
http://www.dosyahosting.net/file/3/h...6042011212.cdr

corelde çizmeye çalıştım. font elimde olmadığı için yazıları yazmadım.
Bu mesajdan alıntı yap

syrus

Webmaster / İstanbul

Dosya19
Alt 27-04-2011 #6
Var olan logoyu, şirket tarafından kullanılan logoyu para için kafanıza göre değiştirip mi yapacaksınız, arkadaş sadece elinde olan varsa bu logoyu paylaşabilir diye sormuş.

Başka bir konudaki mesajınızı da gördüm eğer amaç sadece para ise frelance çalışan bölümüne açın konunuzu belki size iş vereneler olur ama lütfen başka arkadaşların ve de sizin amacınıza uygun olmayan konuları bu şekilde mesgul etmeyiniz.
Fark ettiniz mi bilmiyorum ama bir reklam işi için bu logoya ihtiyacım var demiş,bundan ne anladınız söyler misiniz "Martin78" ???

Mesajımda aradığımı bulamadığımı belirtmişim değil mi??? "Baktım bulamadım ama isterseniz uygun fiyata logo hazırlayabilirim istediğiniz şekilde" bu o logo üzerinde oynama yapıcam demek mi oluyor arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ??? ??? Lütfen birazdaha dikkatli okur ve ona göre cevap yazarsanız sevinirim.
Hangi konuyu mesajıda nereye nasıl yazacağımı gayet iyi biliyorum, Merak etmeyin. arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ???
İşede ihtiyacım yok zaten bi işim var, gerektiği kadar yardımcı oluyorum, ihtiyacı olanlara siz tasalanmayın. İyi günler Bol tasarımlı Bol Kod'lu günler Dilerim dilerim. arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ??? :sanat:
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-04-2011 #7
Fark ettiniz mi bilmiyorum ama bir reklam işi için bu logoya ihtiyacım var demiş,bundan ne anladınız söyler misiniz "Martin78" ???

Mesajımda aradığımı bulamadığımı belirtmişim değil mi??? "Baktım bulamadım ama isterseniz uygun fiyata logo hazırlayabilirim istediğiniz şekilde" bu o logo üzerinde oynama yapıcam demek mi oluyor arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ??? ??? Lütfen birazdaha dikkatli okur ve ona göre cevap yazarsanız sevinirim.
Hangi konuyu mesajıda nereye nasıl yazacağımı gayet iyi biliyorum, Merak etmeyin. arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ???
İşede ihtiyacım yok zaten bi işim var, gerektiği kadar yardımcı oluyorum, ihtiyacı olanlara siz tasalanmayın. İyi günler Bol tasarımlı Bol Kod'lu günler Dilerim dilerim. arkadaşlar bu logoyu arıyorum veya varmı gönderebilecek YARDIM PLEASE ??? :sanat:
"Arkadaşlar bi reklam işi için bu logoya ihtiyacım var" demiş.

Sanırım reklama kendisi yapacak orada da verdiği linkte logo görüntüsü var o görüntüdeki logoyu istiyor.

Yani senin anladığın gibi farklı başka yeni bir logo istemiyor istese daha farklı yazardı sanırım.

Ayrıca diyelim logo istiyor firmanın ismini ne iş yaptığını nasıl bir logo istediğini yazmamış sen bunları bilmeden nasıl bir logo hazırlayacaksın merak ettim (varsa böyle bi 3. göz yeteneğin birşey demem) arkadaşım yani okudğunu önce anla sonra yaz bence.

Konun açıldığı bölüm logo istek bölümü ayrıca da başlıkta belirtmiş ne istediğini.

İşte logo bu arkadaş da bu firma ile ilgili bir rekam çalışması yapacak ve bu logonun vektörel haline ihtiyacı var yani senin anladığın gibi (yeni bir) logo yaptırmak istemiyor.
Bu mesajdan alıntı yap

syrus

Webmaster / İstanbul

Dosya16
Alt 27-04-2011 #8
"Arkadaşlar bi reklam işi için bu logoya ihtiyacım var" demiş.

Sanırım reklama kendisi yapacak orada da verdiği linkte logo görüntüsü var o görüntüdeki logoyu istiyor.

Yani senin anladığın gibi farklı başka yeni bir logo istemiyor istese daha farklı yazardı sanırım.

Ayrıca diyelim logo istiyor firmanın ismini ne iş yaptığını nasıl bir logo istediğini yazmamış sen bunları bilmeden nasıl bir logo hazırlayacaksın merak ettim (varsa böyle bi 3. göz yeteneğin birşey demem) arkadaşım yani okudğunu önce anla sonra yaz bence.

Konun açıldığı bölüm logo istek bölümü ayrıca da başlıkta belirtmiş ne istediğini.

İşte logo bu arkadaş da bu firma ile ilgili bir rekam çalışması yapacak ve bu logonun vektörel haline ihtiyacı var yani senin anladığın gibi (yeni bir) logo yaptırmak istemiyor.
Bende zaten istersen yazmısım ve 3. gözüm yokki istediğiniz şekilde demişim, "isterseniz uygun fiyata logo hazırlayabilirim istediğiniz şekilde" İdrak yollarında problem var sanırım. Madem bu kadar avukatı oldunuz, bana muhalefet oldunuz bi sorarmısınız reklamı bedavayamı yapıyormuş. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-04-2011 #9
Bende zaten istersen yazmısım ve 3. gözüm yokki istediğiniz şekilde demişim, "isterseniz uygun fiyata logo hazırlayabilirim istediğiniz şekilde" İdrak yollarında problem var sanırım. Madem bu kadar avukatı oldunuz, bana muhalefet oldunuz bi sorarmısınız reklamı bedavayamı yapıyormuş. :angel:
İsterseniz yazmışsınız ama öyle bi istek baştan beri belirtmemiş zaten ayrıca da burası yeri değil ki isteyene logo yaparım demek, adam sadece yapacağı reklam çalışması için logonun vektörel halini istiyor elindeki çalışmaya uygun değil demek ki, ayrıca avukat değilim ama siz şunu mu diyorsunuz;
Bu logo elimde yok ama başka bir çalışma için logo yaptırmak isterseniz ben yardımcı olurum mu diyorsunuz ne alaka şimdi bu konu ile (eğer ücret karşılığında logo yapmak istiyorsanız onun yeri freelance bölümü orada konu açabilirsiniz) ayrıca arkadaşın da meslek kısmına bakarsanız grafiker yazıyor başka bi logo olsa kendisi yapar ücretli neden yaptırsın ki.

İdrak problemi sizde sanırım.

Siz markete gittiğinizde, ekmek isteseniz size de ekmek kalmadı ama domates var isterseniz verelim deseler ne dersiniz, sizinki de bu manada olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 27-04-2011 #10
http://rapidshare.com/files/41888861...y_vekt__r3.rar
bunların içinde istediğiniz var galiba. iyi kullanımlar
tarihe bakmamışım özür. 1 hafta önce istenmiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları