İş arkadaşı aranıyor!

Sonuçlanan İlanlar - İş arkadaşı aranıyor! Sponsorlu Bağlantılar İyi günler herkese, Medyapark.net adında bir sitem var. Şu an dahi geliştirme aşamasındayım. Sabit müşteri potansiyelim var. Web tasarım, pazarlama, proje yürütme, tasarım programı bilen, Whm, Cms bilgileri ...

İş arkadaşı aranıyor!
cihaddoles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihaddoles

Grafiker / Trabzon

Dosya19

İş arkadaşı aranıyor!

Alt 08-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler herkese,

Medyapark.net adında bir sitem var.
Şu an dahi geliştirme aşamasındayım.
Sabit müşteri potansiyelim var.

Web tasarım, pazarlama, proje yürütme, tasarım programı bilen, Whm, Cms bilgileri olan İŞ ORTAĞI olacak arkadaşlar arıyorum.

Maksat bir araya gelerek daha iyi sonuçlar çıkarabilmek.

Ben trabzon KTÜ deyim. İl olarak Trabzonda olan arkadaşlar olursa, bilhassa KTÜde öğrenci olan, mükemmel olur diyebilirim.

İlgilenen arkadaşlar, ********* adresinden iletişime geçebilirler..

Teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İş arkadaşı aranıyor! veya İş arkadaşı aranıyor!sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

raul1934 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raul1934

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2010 #3
cihaddoles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihaddoles

Grafiker / Trabzon

Alt 08-12-2010 #4
İlgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
mcu_izgordu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcu_izgordu

Webmaster / İstanbul

Alt 08-12-2010 #5
Size e-mail gönderdim. anlattıgınız işlerde bilgim var adresimi burdan tekrar bildireyim .