arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum..yardım lütfen

Photoshop - arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum..yardım lütfen Sponsorlu Bağlantılar arkadaşıma bi hediye vermek istiyorum. fotoğrafına photoshop ta biraz efekt falan uygulayıp güzel bişeyler yapmak istiyorum sonra da onu çerçeveleticem ama pek yaratıcı olamıyorum. varsa aklınızda bişeyler bi ...

Alt 16-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşıma bi hediye vermek istiyorum. fotoğrafına photoshop ta biraz efekt falan uygulayıp güzel bişeyler yapmak istiyorum sonra da onu çerçeveleticem ama pek yaratıcı olamıyorum. varsa aklınızda bişeyler bi akıl verirseniz çok sevinirim...inşallah güzel bi hediye olur...arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum..yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çerçeveden fırlayan resim
http://www.grafikerler.net/sarap-bar...sim-t3476.html

aslında photoshop bölümü çok iyi incelersiniz istediğinize her şey bullabilirsinizarkadaşıma süpriz yapmak istiyorum..yardım lütfen

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
osman72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osman72

Eğitimci / Batman

Alt 28-08-2009 #3
Aklımdaki güzel tasarımlardan biri de yorgun ve bitik düşen bir yüz arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum..yardım lütfen tamamen bilim kurgu tekniğiyle hazırlarsan iyi olur vaktim olsaydı uğraşırdım senin için ancak web tasarımı beklemez arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum..yardım lütfen kib
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaşıma, istiyorumyardım, lütfen, süpriz, yapmak