Arkadaşla kendimi Ciddi anlamda profesyonelliştirmek istiyorum

Web Tasarımı - Arkadaşla kendimi Ciddi anlamda profesyonelliştirmek istiyorum ...

mehmette isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmette

Webmaster / Konya

Alt 07-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kendimi gerçekten profesyonelliştirmek istiyorum çünkü bu işten para kazanacağım biraz bilgili olduğum ve sevdiğim bir alan Photoshop Bilgim var profesyonelim ancak Php,aspx,jquery dillerini bilmiyorum Html ve Css dillerini yarım yamalak biliyorum html ve css dilleriyle ancak bunlar yapılıyor birde tam bilmiyorum yani :Sanal stanbul Role Play
bu işte ciddiyim gerçekten para kazanmak istiyorum kendimi profesyonelleştireceğim ve bu işten paramı kazanacağım şuanlık düşüncem bu ancak büyüyünce iş değiştirirmiyim bilmiyorum.
ancak beni profesyonelleştirecek birşeyler lazım ne yapmalıyım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 07-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu iste profesyonel olmak istiyorsan ve ciddiysen c dillerini ogren. Sql ogren. Java, ajax, jquery ogrenmeden once. Temel kazmadan bina dikemezsin...
Bu mesajdan alıntı yap
yeakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeakca(29)

Grafiker / Kütahya

Alt 07-08-2012 #3
Öncelikle web tasarımda hangi alanda profesyonelleşmek istiyorsun?

Arayüz tasarım, html-css-jquery, php, asp.net ?
Bu mesajdan alıntı yap
mehmette isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmette

Webmaster / Konya

Alt 08-08-2012 #4
ben HTML,Css,Jquery,birazda php bilsem iyi olur wordpress temaları hep php'li htmli oluyormu bilmiyorum Arkadaşla kendimi Ciddi anlamda profesyonelliştirmek istiyorum bunlarla alakalı sağlam eğitim setleri varsa boyutu önemli değil ayrı ayrı set olabilir çok iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap