Arkadaşlar acil lütfen power point

Microsoft Office PowerPoint - Arkadaşlar acil lütfen power point Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba power point 2003 te sunu hazırladım yalnız office 2007 yüklü bi bilgisayarda açtım karakterlerin bazıları değişmişti. Bazı harfler farklı yazı karakteri ile görünüyordu. (ı ve ş ...

usey37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

usey37

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 16-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba power point 2003 te sunu hazırladım yalnız office 2007 yüklü bi bilgisayarda açtım karakterlerin bazıları değişmişti. Bazı harfler farklı yazı karakteri ile görünüyordu. (ı ve ş gibi ), benzer şekilde 2007 de yaptığımı 2003 te yaşıyorum.... sebebi ne olabilir ve nasıl giderebilirim bu sorunu yardımlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer faklı görünen karakterler yanlızca Türkçe karakterler ise sorun sunuyu açtığın Office 2007 yüklü bilgisayardadır.Onun dışında aklıma gelen,power point 2003 de sununu hazırlayıp,bitirdikten sonra bir kaç değişik formatta kaydetme seçeneği var.Hangisini seçtiğine dikkat et.
İşin çok acilse tavsiyem,photoshopta transparan bir döküman aç,t tuşuna basıp,normal bir şekilde yazını yaz,sonra da dosyayı png dosyası olarak kaydet.Bu png dosyasınıda Powerpointteki sunu sayfana mouse vesilesi ile sürükle.Bunun kötü tarafı yazdığın text resim formatında olacağı için yazıyı yazdıktan çok sonra metinde bir hata görürsen düzeltme şansın yok.Ama acil durumsa dediğim gibi böyle dene...
Bu mesajdan alıntı yap
vitalhaus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vitalhaus

Yrd. Grafiker / Giresun

Yardım benden...

Alt 18-02-2010 #3
1-) Kardeşim 2007 yedi ile farklı kaydet var oraya girdiğinde 2003 seçersen sorun ortadan kalkar. önemli değil, bol şans

2-) BİRDE AÇTIĞIN PC'DE AYNI FONT YOK İSE ODA SORUN YARATIR FONTUDA YANINDA GÖTÜR YÜKLE SORUN ORTADAN KALKAR.
Bu mesajdan alıntı yap