Arkadaşlar acil yorum yaparsanız çok sevinirim web sayfasına

Deneme Çalışmalar - Arkadaşlar acil yorum yaparsanız çok sevinirim web sayfasına ...

1a_iç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bir reklam ajansına yaptıgım bir site üstteki menülere tıklanıgında hizmetlerimizdeki gibi ufak bir ısık verecek referanslar elime henüz ulaşmadıgımdan yazamadım degerli eleştirinizi acilen beklemekteyim
şimiden herkese teşekkürler . . .

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim – Fotoğraf ekleme:

Foruma görsel (Fotoğraf / Resim) eklemekte sıkıntı çektiğiniz görünüyor.
Lütfen Foruma Resim Yüklemek bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2010 #3
Yükledigim görsel gözükmüyormu ?
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-04-2010 #4
Çalışmalarınızı CMYK değil RGB modunda kaydedip yüklerseniz sorun yaşanmaz.Ayrıca yukardaki linkte verilmiş olan Foruma Görsel Yükleme konusunu okursanız iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2010 #5
Düzenltiyorum hemen teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-04-2010 #6
Gerekli düzeltme yapılmıştır.
Bundan sonraki çalışmalarda bu hususları dikkate almanız yeterli.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2010 #7
Öncelikle Emeğine Sağlık,

Şunu açık gönüllülükle belirtmek istiyorum kessinlikle yanlış anlamanızı istemem,Yapmış olduğunuz tasarım belirttiğiniz üzere bir reklam ajansına ait,bunun üzerinden yola çıkarsak size şunları sormak isterim kaç tane referans alabileceğiniz elit reklam ajanslarının web arayüz tasarımlarını incelediniz.Kullanılan Fontlar çok standart fontlar tasarım ise "Yapıyımda bitsin" havasında arka kısımda soft bir şekilde gözüken logoyu sizmi tasarladınız bilemem ama aralarında bi o güzel gözükmekte ki üst menüde çatı şeklindeki tasarımının yerine düz bir şekilde yazsan bir nebze daha havası değişektir diye tahmin etmekteyim.Yorumum pek iç açıcı olmamış olabilir ama bilgili ağızlardan yorumların yazıldığını ve her yorumun bir gerçeklik payı olduğunu düşünüp bundan ders çıkarmayı bilmeliyiz mantelesinde olmalıyız.Buna istinaden Emeğine Sağlık Diyorum ve Bundan sonraki çalışmalarında daha araştırmacı bir yapıya sahip olup bir web sitesinin ev temizliği kadar titiz olmasını unutmamanı temenli ediyorum.

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2010 #8
Merhaba yorumunuzu en az 6 kere üst üste okudum ki bir şey kaçırmamak adına tasarım konusunda hemn olsun da bitsin demedim ama uzaktan öyle gözüküyorsa üzerinde ugraşmak gerek demektir.logo tasarımı bana ait. üst tarafının çatı gibi gözükmesinin sebebi tamamiyle müsteri ile kaynaklıdır..hazır templetelerden daha farklı bir çalısma istedigini belirtti benimde aklıma bu tarz birşey degil fazla uc noktalardaki tasarımlarımıda gönderdim içlerinden en çok bunu begendi.degerli yorumunuz için çok teşekkür ederim . yalnız sunu bilmenizi isterimki hiç bir işimi bastan savmak için yapmadım egerki öyle gözükyorsa bu benim hatamdır biraz daha geliştirmem gerekiyor sanırım kendimi tekrar teşekkür eder giderim Arkadaşlar acil yorum yaparsanız çok sevinirim web sayfasına
Bu mesajdan alıntı yap

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2010 #9
Bu arada farklı ajansların arayüzlerini inceledim elimden geldigi kadarı ile işin açıkcası onların hiç birisini begenmedigim için ortaya böyle bir şey çıktı Arkadaşlar acil yorum yaparsanız çok sevinirim web sayfasına dip not :P
Bu mesajdan alıntı yap
cesotti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesotti

Grafiker / İzmir

Alt 19-04-2010 #10
Gördüğüm kadarıyla türkçe karakter sorunu var. büyük metinleri imaj haline getirip bunu çözebilirsin. Sir de üst menü butonlarına giden çizgilerden kimisi beyaz alana taşmış...

Menü butonlarına bir iki küçük efekt uygulasan sanırım daha güzel olacak...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları