arkadaşlar araç kaplama çalışmam... (yorumlarınızı bekliyorum..)

Araç Giydirme - arkadaşlar araç kaplama çalışmam... (yorumlarınızı bekliyorum..) ...

akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 14-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar diğer yaptığım çalışmamı fazla beğenen çıkmamıştı bir de buna bakın beyeneceğinizi umut ediyorum.....

yorumlarımızı bekliyorum..........:S:S:S:S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 14-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel çalışma olmuş... Emeklerine sağlık...

Aracın iki yanındada iki farklı tasarım...Tarsus dasınız sanırım, Belediyeniz de tanıtımına önem vermiş hemde il il gezen bir araç için. Fakat; yanlardan bakıldığında Tarsus'un güzellikleri olduğunu bilemezler sanırım... Tarsus Belediye Spor u keşke yanda'da vurgulasaydınız... En azından Tarsus olduğu anlaşılırdı...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 14-07-2007 #3
Fotoğraf çalışması olmuş grafik çalışması yok. Çalışmanın orjinalini ufaltarak bize gösterebilirmisin ?...
Bu mesajdan alıntı yap

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 15-07-2007 #4
Fotoğraf çalışması olmuş grafik çalışması yok. Çalışmanın orjinalini ufaltarak bize gösterebilirmisin ?...
abi aslında fazla birşey yok yani sadece resimler arasında noktalı bir geçiş var bir de ufak bir softluk içinde resim var grafik yok yani sadece araç üzerinde tarsususn belli yerlerinin tanıtımı...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 15-07-2007 #5
Bu şekilde açıklamasını yapıp arabanın komple resimlerini koyarak iyi etmişsin. Güzel düşünceler resimlerde hoş dediğim gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
caglarss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglarss

Grafiker / Tekirdağ

Alt 16-07-2007 #6
İlk ama ilke göre gayet güzel.
Bu mesajdan alıntı yap

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 16-07-2007 #7
İlk ama ilke göre gayet güzel.
İlk değil arkadaşım..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-07-2007 #8
bence güzel akk33 birde unutmamak gerekir bir çoğu otobüs böyledir
örnek ordu otobüsleri samsun arası sefer yapıyorlar otobslerde ordu sahilinin resimleri var tarsus belediyesi bunun gibi bir çalışma vermek istemiş
Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-08-2007 #9
akk33 herseyden önce hemseri sayılırız bende istanbulu bırakıp mersine yaerleştim. yalnız yaptıgın tasarımı ben begenmedim. hemen kızma müsade et acıklayayım.. çorba gibi olmuş sen tasarımcı olamak istiyorsan kaliteli bir tasarımıcı böle işler yapma.. kızdıgını tahmin ediyorum ama abine güven abin dedim ama belki benden büyüksündür... o zamanda abimsin..
şimdi tasarım diyince dikkat etmen gerekn seyler vardır. vurgulayıcı olması, akılda kalıcı olması. estetik olması şimdi ben senin yaptıgın araca bakıyorum sadece resimleri almış ölcüye göre yerleştirmisin.. sadece bunu yapmışsın. senin yerinde olsaydım ben söle yapardım. mesala
tarsusun maden tanıtıcı otobüsü bu herseyden önce carpıcı bir slogan bulurdum (müşteri istemedi deme, sen müşterinin dediğini yap ama alternatif de sen sun) sonra resimler fatoşda güzelce düzeltirdim tasarımma göre bir kac efekt verirdim mesala resimleri daireler içine alıp otobüsün bir köşesinden kücükten büyüğe dogru sıralardım. rast gele sıralardım hatta baazı resimleri otobüsün dışına tasırırdım. ve calışmamı daha derli toplu yapardım. su dedim ya corba gibi olmuş daha düzenli olabirdi. bakınca carpıcılık yok estetik yok akılda kalıcılık yok......
Bu mesajdan alıntı yap
grafok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafok

Grafiker / Muğla

Alt 04-08-2007 #10
ilk çalışma için gayet güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arac kaplama, kaplama