arkadaşlar benım çalıştığım firmada ahşap üzerine lazer ile işleme yapılıyor

Corel Draw Dersleri - arkadaşlar benım çalıştığım firmada ahşap üzerine lazer ile işleme yapılıyor ...

fd88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fd88

Hiç Biri / Konya

Alt 10-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benım çalıştığım firmada ahşap üzerine lazer ile işleme yapılıyor.ben işe yeni başladım ve corel de yapılıyor çizimler ben corel de baktım diğer çzim proğramlarından çok farklı hiç biişey anlamadım ben şimdi bu proğram konusunda sıfır bılgı sahıbıyım ve bunu öğrenecegim ilk başta neler yapmam lazım hangi yolları ızlemem lazım siz ustalarıma soruyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fd88

Hiç Biri / Konya

Alt 10-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mesela autocad da çizdigim resmi corel de açınca içine renk veremıyorum hatta renk paletı bıle nerde bulamadım bı kaybettım gıttı...
Bu mesajdan alıntı yap
TurkSecurity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TurkSecurity

Webmaster / Mersin

Alt 11-10-2011 #3
Buralara bir göz at;
Corel Draw'ın Tüm Menüleri ve İşlevleri
http://www.grafikerler.net/corel-dra...esi-t7206.html

Renk paleti için: Window > Color Palettes > Default CMYK Palette (Yada hangisi ile çalışacaksan onu seç.)
Bu mesajdan alıntı yap

fd88

Hiç Biri / Konya

Alt 13-10-2011 #4
saol kardeş renk paletı konusunda cok yardımın oldu
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 18-10-2011 #5
kardeş ilk önce corel draw'ın vektör mantığını çözmeye çalış bence. Ama gerçekten eylenceli ve bir o kadarda kolay bir programdır çok yakında çözersin. Kurcala ve bol bol araştır. Birsürü sitede bu tür programlara dair videolu dersler ve anlatımlar zebil. Yüce google'a yaz bulursun. Bnde yaptım o işi daha önce. Mantığı çözdünmü, gerisi nanay. halka falan kazıma yaptırmak için göbeğim çatlamıştı ama uğraşınca çözdüm. Bol bol deneme yap. Tabii patronun bnmki kadar sevecen ise arkadaşlar benım çalıştığım firmada ahşap üzerine lazer ile işleme yapılıyor) Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

fd88

Hiç Biri / Konya

Alt 19-10-2011 #6
selim kardeş bana msn falan werırmısın senınle tanısmak ıstıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ms7200 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ms7200

Matbaacı / İstanbul

Alt 19-10-2011 #7
kardeş merhaba ahşap üzerine baskı yapıyoruz dediniz topaç üzerine baskı yapabiliyormusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
ms7200 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ms7200

Matbaacı / İstanbul

Alt 19-10-2011 #8
müşterim hediyelik eşya satıyor ve topaçların üstüne araba logolarını basmak istiyor nasıl bir akıl verebilirsin bana
Bu mesajdan alıntı yap

fd88

Hiç Biri / Konya

Alt 20-10-2011 #9
kardeş topaç derken ne almadaım
Bu mesajdan alıntı yap