arkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim

Afiş Tasarımı - arkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim daha yenı baslıycam göz sağlıgı merkezi firma daha aklıma tasarım dızaynı hakkında bısey gelmedı bıraz zorlasam gelcekte sızınde goruslerınızı almak ıstedım hanı ...

didem_karaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didem_karaci

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

daha yenı baslıycam göz sağlıgı merkezi firma daha aklıma tasarım dızaynı hakkında bısey gelmedı bıraz zorlasam gelcekte sızınde goruslerınızı almak ıstedım hanı ne gıbı bısey yapmalıyımkı dıkkat ceksın ve ben burdayım desın FIKIRLERINIZ VARSA PAYLAŞMAK ISTERMISINIZ BENIDE COK SEVINDIRIRSINIZ
:>
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 02-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir çalışılmış örnek göstermiş olsanız daha iyi şekilde izah ederek daha iyi bir tasarım yapabilmeniz maksadı ile yorumlarımız olucaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 02-08-2007 #3
öncelikle çok sade olmalı 1 resim ve bir cümle slogan bilboardların okunma süresi çok kısadır ve o kısa sürede istenilen mesajı hedef kitleye iletmesi gerekiyor. Mesela bir göz resmi ve de "gözünüz bizde olsun" tarzında bir slogan veyahut gözlüklerini terkeden bir insan resmi yanında da "fazlalıklarınızdan kurtulun" yazısı olabilir. Tabii bu firmanın tam olarak ne iş yaptığı, hangi kitleye hitap ettiği vs. bunlar da çok önemli kriterlerdir tasarım açısından. Başlamak bitirmenin yarısıdır sözünden hareket ederek girişi yap, gelişme ve sonuç kısmında forum ahalisi sana yardımcı olamay çalışacaktır, iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-08-2007 #4
412 ye helal olsun.süper anlatmış nasıl olması gerektiğini.iki afişte gözümün önünde belirdi.tebrikler...artık bunlardan birşeyler çıkarırsın didem_karacı.
çalışmalarınızda başarılar.
ben bu işi okuldaki arkadaşların ödevlerini bana yaptırmak istemelerine benzettim ama bir grafiker böyle olmamalı bence.keşke didem arkadaşımız az da olsa bir çalışma yapıp bizden onu eleştirmemizi isteseydi..
Bu mesajdan alıntı yap

didem_karaci

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2007 #5
paıntıtblack calısmaya baslasam gerısı gelırdı zaten sadece 412 gıbı bı onerı beklıyordum sızden hanı kucukte olsa onerılerınızden bahsetmenızı ıstedım..

grafık calısmasına hafta sonu baslayacagım.. yaptıgım anda buraya koyacagım o zaman elestırılere dayalı bı kac duzeltme yaparsak beraber COK GUZEL OLUR.

ayrıca 412 COK TESEKKUR EDERIM..

fıkırlerınden yola cıkacagım..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-08-2007 #6
şimdi aklıma geldi de belki yardımcı olurum. Göz= renk/renkler/yakınlık/uzaklık/netlik/fluluk vb. Bilboard'ın bir yerine bunlarla ilgili bir kompozisyon da yapabilirsin. Sağlıklı gözün görebildiği belli bir uzaklık sağlıksız gözün gördüğü uzaklık ya da netlik fluluk vs. bu sadece bir öneriydi didem_karaci, gerisi senin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-08-2007 #7
bir tartışma olsun istemiyorum didem arkadaşım.ben sadece bu durumun bana göre doğru olmadığını dile getirmek istemiştim.neyse çalışmanda başarılar.artık çalışmanı eleştiririz biz dearkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-08-2007 #8
didem sana yardımcı olmak maksadıyla göz resimlerini indir belki fikir verir veya tasarımını güzelleştirir

http://www.grafikerler.net/resim-ars...kler-t458.html
Bu mesajdan alıntı yap
styLeist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

styLeist

Webmaster / İstanbul

Alt 03-08-2007 #9
buLanık bi yazı yada bi resim koy.. aLtına da net bi yazıyLa yazarkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim
Net Göremiyor musunuz? GeLin bze yaz arkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim
Bu mesajdan alıntı yap

didem_karaci

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2007 #10
cok tesekkur ederım arkadaslar ayrı goz resımlerı harıka cok saolun ınanın cok yardımcı oldunuz bana arkadaslar bilboardlara bi afiş dizayn etmeliyim))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bilboardlara afis dizayn, fikirlerinizi paylasmak istermisiniz