Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?

Logo Tasarımları - Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ? ...

crytool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crytool

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 02-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ilk önce kendimi tanıtayım benim adım Salih meraklı bi webmasterim öğrenmeye devam ediyorum yaşım 14 foruma yeni katıldım sizden bir ricam vardı zahmet olmazsa bana bir kaç tırtıl logosu maskot yapabilirmisiniz yaptığınız her tasarım benim için değerlidir yapan ve ilgilenen arkadaşlara minnettar olurum 3-4 tane yeter olmadı yapabildiğiniz kadar yapın emri vaki konuşmuyor rica ediyorum yapan arkadaşa şimdiden teşekkürler Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?

not:tırtıllar resim olmasın cizim olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar ilk önce kendimi tanıtayım benim adım Salih meraklı bi webmasterim öğrenmeye devam ediyorum yaşım 14 foruma yeni katıldım sizden bir ricam vardı zahmet olmazsa bana bir kaç tırtıl logosu maskot yapabilirmisiniz yaptığınız her tasarım benim için değerlidir yapan ve ilgilenen arkadaşlara minnettar olurum 3-4 tane yeter olmadı yapabildiğiniz kadar yapın emri vaki konuşmuyor rica ediyorum yapan arkadaşa şimdiden teşekkürler Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?

not:tırtıllar resim olmasın cizim olsun
Sevgili salim. Ayak işlerini yapacak 14-15 yaşında webmasterlara ihtiyacım var. Getir götür işi yapacak, genel temizlik ve alışverişe gidecek, evrak getir götürü, müşteri tahsilleri, ve bilumum ayak işleri..

Ücret vermiyorum, sigorta yol yemek yok. 3-4 yıl takılsan olur. Minnettar olurum. Uygunsan iletişim kuralım. Şimdiden teşekkürler.

Not: İş hafta içi Sabah 7:30 / akşam 20:00 Cumartesi 8:00 / 19:00
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-09-2012 #3
Hahahaha Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ? ne güldüm akşam akşam bea Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ? Teşekkür ederim Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?

Ben şimdi otursam zabaa bi konteynerı doldurmuş olurum sanırım.. işini görür mü arkadaşım Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?DArkadaşlar biri bana logo yapar mı ?D

Not: konteynerda bizden, içine öte berini koyar kafan rahat uyursun Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?DArkadaşlar biri bana logo yapar mı ?
Bu mesajdan alıntı yap

crytool

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 02-09-2012 #4
dalga geçmenin alemi yok saygılı takılın ! benim istediğim tek şey logo bana bunu yapacak arkadaş varsa özelden mesaj ile bildirsin eğer öyle biri yoksa dalga geçmeden konuyu terk edin ayrıca creedwar dalga mı geçiyorsun anlamadım fakat ben öyle ayak işlerine felan uğraşamam benim çevremde grafikerde webmaster de var yardım alabilirim fakat ben burada bir kaç kişiden yardım istedim logo nasıl yapılır bilmiyorum ondan yardım istedim dedim ama sizin gibi kendini yükseklerde gören arkadaşlar benimle alay eder en sevdiğim söz de şudur "Gün Gelir devran döner...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2012 #5
dalga geçmenin alemi yok saygılı takılın ! benim istediğim tek şey logo bana bunu yapacak arkadaş varsa özelden mesaj ile bildirsin eğer öyle biri yoksa dalga geçmeden konuyu terk edin ayrıca creedwar dalga mı geçiyorsun anlamadım fakat ben öyle ayak işlerine felan uğraşamam benim çevremde grafikerde webmaster de var yardım alabilirim fakat ben burada bir kaç kişiden yardım istedim logo nasıl yapılır bilmiyorum ondan yardım istedim dedim ama sizin gibi kendini yükseklerde gören arkadaşlar benimle alay eder en sevdiğim söz de şudur "Gün Gelir devran döner...
Sevgili salim yazdıklarımdan birşey anlamaya başladığında gerçekten söylediğin özlü sözün kıymetinide bileceksin.
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2012 #6
Salim sen ayakçı olmam demişsin ama burda geçimi bu işle sağlayan kişilere ayakçı muamelesi yapmışsın.. Bu sitede o kadar çok döküman varki eminimki webmaster olarak kendi logonu yapabilirsin sende bu potansiyel var. Sen yap burdaki profesyonel grafikerlerde sana not versin daha güzel olur. logonda tırtıl yerine şirinleri kullan muhakkak..
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-09-2012 #7
Canım kıyamam ya nasıl alınmış öyle Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?DArkadaşlar biri bana logo yapar mı ?
Tamam tamam alınma Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?D
Sahi kaç kişi mesaj attı bu iş için? kesin msj kutun dolmuştur :wink::wink:

Arkadaşım buradaki çoğu insan, bu meslekten para kazanıp evine ekmek götürüyor.
Sense çıkmışsın yok 10 tane yok 5 tane olmadı yapabildiğiniz kadar.. dalga geçer gibi logo istemişsin.
Sen önce bu platformda istediğinin ne kadar etik olduğunu bir düşün bakalım?

Olmadı arkadaşına rica et hayrına yapsın sana birtane Arkadaşlar biri bana logo yapar mı ?
Bu mesajdan alıntı yap

crytool

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 02-09-2012 #8
öncelikle adım salim değil SaliH sonu h ile bitiyor sonrasında da
Ben ayakçılık yapan kişileri kesinlikle aşağılamadım "Ayak işlerini yapacak 14-15 yaşında webmasterlara ihtiyacım var. Getir götür işi yapacak, genel temizlik ve alışverişe gidecek, evrak getir götürü, müşteri tahsilleri, ve bilumum ayak işleri..

Ücret vermiyorum, sigorta yol yemek yok. 3-4 yıl takılsan olur." kelimesi beni çok küçük düşürdü yaşım küçük olabilir fakat ben bu yolda kararlıyım ben lisede seçeceğim bölüm bilgisayar bölümü ve webmasterliktende az çok anlıyorum daha da geliştirmek istiyorum ilk önce yarım kalan sitem tirtilweb.tk sonra yaptığım bir tr.gg tasarım turk-ish.tr.gg daha da ilerliyeceğim yani benim şu anda kredi kartım vb. olmadığından domain alamıyorum ayrıca foruma yeni katıldım ve kimse bana yardımcı olmadı benim çizimim güzeldir fakat aklımda hiç tasarım yok tırtıl logosu istememin sebebi site tirtilweb'dir ayrıca ben resmi çizim programlar ile taratıp renklendirmeyi de biliyorum fakat onları nasıl renklendireceğim hakkında bi fikrim yoktur mouseyi iyi kullanamam bildiğiniz bir maskot yapma programı yada logo varsa önerebileceğiniz bir program bu konuda bana yardım edecek kardeşlerim ağabeylerim muhakkak vardır ben hiç kimseyi aşağılamadım fakat aşağılanmaktan nefret ederim bence bir forumda en önemli olan şey saygıdır ben sizden saygılı bir şekilde 1 yada 2 tane tırtıl logosu istedim ama herkes gereksiz mesaj savurdu arkadaşlar ağabeylerim ben logo ve grafikerlikten fazla anlamam zamanla öğreneceğim ama bazı arkadaşlar hevesimi kırıyor lütfen ama lütfen beni aşağılayarak hevesimi kırmayın bana logo,webmasterlik,grafikerlik konusunda yardımcı olacak ağabeylerim kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim olmazsa uğraşa uğraşa inceden kalına ilerliyerek bir yol üzerinde sizin gibi arkadaşlar hevesimi kırmazsa ileride büyük bir webmaster,grafiker olacağım ve kararlıyımdır iyi günler tekrardan hatırlatıyorum ismim SALİH'tir yazılarımı yazerken tek dikkat ettiğim Türkçe'dir sağlıcakla kalın belkide bu foruma bir daha adım atmam kalbinizi kırdıysam özür dilerim logo isteğimi geri çekiyorum ve burada webmasterlik ve grafikerliği bırakıyorum sizin gibi arkadaşlar ağabeyler destek yerine köstek oldukları için teşekkürler belki hiç biriniz yazdıklarımı anlamayacak ama bir dizide söz gördüm yarayla alay eder yaralanmamış olanlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2012 #9
Salih kardeşim ben mesleğimi öğrenmek için 1 yıl abiyane tabirle ayakçılık çıraklıık yaptım daha sonra ustalığa kadar çıktım. sen elinden geldiğince bişeyler yap profesyoneller yorumları içinde sana nasıl yapacağını öğretecekler zaten.. Sen ilk söylemen gerekeni en son söyledin. Sitene tırtılı ne güzel yerleştirmişsin gayette hoş bi tırtıl sevimli de.
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-09-2012 #10
öncelikle adım salim değil SaliH sonu h ile bitiyor sonrasında da
Ben ayakçılık yapan kişileri kesinlikle aşağılamadım "Ayak işlerini yapacak 14-15 yaşında webmasterlara ihtiyacım var. Getir götür işi yapacak, genel temizlik ve alışverişe gidecek, evrak getir götürü, müşteri tahsilleri, ve bilumum ayak işleri..
Ya şu heves kırma bahanesini de hakikaten çözmüş değilim..

Sen herhangi bir çalışmanı buraya ekledin de mi olumsuz eleştri aldında mı böyle bi heves kırma düşüncesi içerisine girdin?
Onu geçtim, hadi paylaştın diyelim, bizde olumsuz eleştirdik yani bu çorap mıdır iki eleştiriyle hevesin kırılıp çıkarıp atasın onu da çözmüş değilim.
Kaldıki bir çalışma olumlu veya olumsuz eleştriye maruz kalıyorsa ışık var demektir ki öyle bir çalışma söz konusu da değil :wink:
Dolayısıyla hevesini bir köşeye çekip kulağını kıvırmanda fayda görüyorum.. Bu da abla önerisi sana :wink:

Arkadaşın dediği gibi, birşeyler çalış ekle, bir şekilde yönlendirilirsin zaten, yardım dediğin budur :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları