Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D ...

xaykan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bi baktım nerden başlasamki dedimArkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D
yazı fontları, yazı efektleri,renkleri, tipografi sıfır..
bence dergi gazete ne bulursan karıştır.İncele çok faydası olur.
Kendini geliştir bu konuda sonra bir dergi kaapağı daha yap.
paylaş yorumlayalım.
Bu mesajdan alıntı yap

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2007 #3
bi baktım nerden başlasamki dedimArkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D
yazı fontları, yazı efektleri,renkleri, tipografi sıfır..
bence dergi gazete ne bulursan karıştır.İncele çok faydası olur.
Kendini geliştir bu konuda sonra bir dergi kaapağı daha yap.
paylaş yorumlayalım.

aslında bi dergiye bakarak yapmıştım. orda ne gördüysem burda uygulamaya çalıştım. Demek onlarda yazı renklerini tutturamamışlar Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D)

yorum için teşekkürler... =)
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 05-08-2007 #4
Valla moralini bozmak istemem amaaaa..... maalesef olmamış.. ciddi hatalar var.. reklama girermi bilmem ama zaman gazetesinin eklerini takip et derim.. ayrıca sitemizde yayınladığım dergiler var.. arkadaşların yayınladıkları var.. ayrıcaaa google da "magazine" diye arattır.. bak işte .ama mutlaka incele..çünkü tipografi hataların çok ciddi..
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2007 #5
xaykan bu çalışmalarını piyasayamı yapıyorsun yoksa kendini geliştirmek adına çalışmalarmı bunlar öğrenebilirmiyim?

mapuskus ayrıca neden zaman gazetesi ekleri? bunu da anlayamadım. özellikle neden onu belirttiğine bir anlam veremedim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 05-08-2007 #6
Üstad zamanın ekleri uyum açısından beğendiğim türden.. sakın yanlış anlama siyasi bi tarafı yok olayın..Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D Ayrıca zaman son yıllarda sayfa tasarımı açısından avrupanın en iyi gazetesi seçildi.. o bakımdan..
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-08-2007 #7
Üstad zamanın ekleri uyum açısından beğendiğim türden.. sakın yanlış anlama siyasi bi tarafı yok olayın..Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D Ayrıca zaman son yıllarda sayfa tasarımı açısından avrupanın en iyi gazetesi seçildi.. o bakımdan..
dediğin gazetenin grafiğini bende çok beğeniyorum iş yerime her sabah geliyor.Okumuyorum grafiğine göz gezdiriyorumArkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D
Bu mesajdan alıntı yap

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2007 #8
xaykan bu çalışmalarını piyasayamı yapıyorsun yoksa kendini geliştirmek adına çalışmalarmı bunlar öğrenebilirmiyim?

mapuskus ayrıca neden zaman gazetesi ekleri? bunu da anlayamadım. özellikle neden onu belirttiğine bir anlam veremedim.

yok yok piyasa değil, sadece kendimi geliştirmek amacım. zaten başlayalı 2 hafta oldu. 1 afiş 1 de dergi kapağı hazırladım. hatalarım olduğunu biliyorum, elimden şimdilik bukadarı geliyo. sizlerin yorumu bana daha çok hazim veriyo, teşekkürler... Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D)
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2007 #9
Burda yapılan çalışmaları gördükçe, PC nin bizi nasıl yönlendirdiğine daha çok tanık oluyorum. arkadaşımın yaptığı çalışmada diğerlerinden pek farklı değil, diğer arkadaşlarımın yaptığı gibi üzerinde çok fazla düşünülmemiş, yaratıcılıktan yoksun, ilgi çekicilikten nasibini almamış bir çalışma. Kısaca ben seni göremiyorum arkadaşım çalışmada. Yaptığın çalışmanın sağlam bir fikri temeli yok. Çalışmayı görsel kurallar açısından incelemeden önce düşünsel zeminine bakmak lazım ama bu temeli göremeyince maalesef görsel açıdanda bişey diyemiyorum.
Bu söylediklerim sana sakın ağır gelmesin, burda işlerini gösteren arkadaşların bir çoğu bu şekilde çalışıyor. Başka bir arkadaşın yaptığı çalışmada seninkinden farklı değil, Arkadaşlar PC nin sizi aşırı şekilde yönlendirmesine izin verirseniz baştan kaybedersiniz.
Düşünce tembelliğine sonArkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-08-2007 #10
yok yok piyasa değil, sadece kendimi geliştirmek amacım. zaten başlayalı 2 hafta oldu. 1 afiş 1 de dergi kapağı hazırladım. hatalarım olduğunu biliyorum, elimden şimdilik bukadarı geliyo. sizlerin yorumu bana daha çok hazim veriyo, teşekkürler... Arkadaşlar buda ilk dergi kapağı çalışmam. Yorumlarınız benim için değerli :D)
Bir an piyasaya yaptığını düşündüm. Çok cesaretlisin diyecektim. Neyseki kendin için, neler yapabileceğini görmek için çalışma yapmışsın.

Daha çok çalış, daha çok gözlem yap. Cahit hocamızın da dediği gibi Pc nin bizlere vermiş olduğu imkanlarla düşünce tembelliği yapmadan çalışmalarına devam et.

Bu sözleri söylediğimiz için umarım diğer yapacağın işleride bizimle paylaşmaktan kaçınmazsın. Ayrıca bir şey bilmeden bunları da bizimle paylaşmandan dolayı böyle bir medeni cesaretin olduğu için seni kutlarım. İleride daha güzel işlere imza atman dileğiyle. İyi forumlar.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi kapagi calisma, tasarim youmlari