Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var..

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var.. ...

zgrcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zgrcn

Öğrenci (Diğer) / Edirne

ünlem

Alt 07-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben wacom bamboo pen grafik tablet aldım. Alalı bikaç gün oluyo.. alıştım baya bi.. Ama tek sorunum çizim yaparken çıkardığı seslerden dolayı grafik tabletin ekranına yandan bakarken gözüken çizikler.. Bunlar acaba bi sorun oluşturur mu yoksa doğal bir şey mi ? Adobe Illustrator kullandığım için kalemi basıp sürüklemem şart ve çok sürüklüyorum bunun nedeni bu ama bir sorun olur mu? :sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba tabletinizin yüzeyinin çizilmesi çok büyük bir problem olmaz ama kaleminizin ucunun erimesi sonrası yedek ucunuz yada kaleminiz yoksa problem yaşayabilirsiniz.
Kalem ucu , kalem fiyatı araştırmanızda ve az bastırmaya çalışmanızda fayda var.
Bu mesajdan alıntı yap

zgrcn

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 08-02-2011 #3
Çok teşekkür ederim ,, verdiğiniz bilgiler için verdiğiniz sayfayı şimdi okuyacağım, bende yedek uçları var 3 tane , ama bu uçları sonuna kadar mı kullanacağız acaba ? ve de grafik tabletlere biraz bastırmamak saçma geliyor bana. Çünkü bu aletler basınca duyarlı...
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-02-2011 #4
Tabletinizi elbette bastırarak kullanabilirsiniz bunda bir sorun yok . Ama kalem ucunuza dikkat edin içeri azda olsa yaylandığını görebilirsiniz.Ucunuz eridikçe bu mesafe algısı değiştiği için 0.5 kalem ucu gibi sonuna kadar kullanmayı düşünmeyin Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var..
Bu mesajdan alıntı yap

zgrcn

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Dosya19
Alt 09-02-2011 #5
Tabletinizi elbette bastırarak kullanabilirsiniz bunda bir sorun yok . Ama kalem ucunuza dikkat edin içeri azda olsa yaylandığını görebilirsiniz.Ucunuz eridikçe bu mesafe algısı değiştiği için 0.5 kalem ucu gibi sonuna kadar kullanmayı düşünmeyin Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var..
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için benim ekranımda önemli bir sorun yok ozmn.. çünkü sadece çizikler var ve aşınmalar yok.. Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var.. Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var.. Uçlarım da hemen bitmez umarım Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var.. Şuan çok azcık gitmiş
Bu mesajdan alıntı yap