Arkadaşlar deküpe menusune nasıl ulaşırım...

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Arkadaşlar deküpe menusune nasıl ulaşırım... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba coreldraw x4 kullanıyorum.Resimde Bezier tool ile seçtiğim kısmı dekupe yapmak istiyorum fakat bir türlü bulamadım corelde bu menüye nasıl ulaşabilir.Lüften yardımcı olun.....

lokmanufak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 20-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba coreldraw x4 kullanıyorum.Resimde Bezier tool ile seçtiğim kısmı dekupe yapmak istiyorum fakat bir türlü bulamadım corelde bu menüye nasıl ulaşabilir.Lüften yardımcı olun..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

halilgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilgrafik(39)

Grafiker / Uşak

Alt 24-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coreli photoshop gibi kullanamazsın önce nesneyi sonrada çizimi shift le tutup intersect yap bu işini görür sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
terrybogard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terrybogard

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2009 #3
MRB resimlerin dekupesini photoshopta yap derim, resmin ne olduğunu bilmiyoruz tonlarla oynaman gerekebilir, corelde baskıda sıkıntı yaşanabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
lokmanufak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 25-07-2009 #4
Düşüncen için teşekkür ederim kardeşim...
Bu mesajdan alıntı yap