Arkadaslar Dergi yada gazete sayfa tasarımı nasıl yapabilir?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Arkadaslar Dergi yada gazete sayfa tasarımı nasıl yapabilir? Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar tasarımlarınız gerçekten harika olmus umarım bende bişeyler yapabilirm.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Bu tasarımlar nasıl yapılıo örnek olarak sayfa düzenini olsturmada yardımcı olursanız yada böyle ders niteliğnde bir link ...

Alt 05-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar tasarımlarınız gerçekten harika olmus umarım bende bişeyler yapabilirm.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Bu tasarımlar nasıl yapılıo örnek olarak sayfa düzenini olsturmada yardımcı olursanız yada böyle ders niteliğnde bir link warsa werirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürlerArkadaslar Dergi yada gazete sayfa tasarımı nasıl yapabilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gezici11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gezici11(43)

Grafiker / Erzurum

Alt 14-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gazete ve dergi için ideal programlar Adobe Indesign ve Quark Xpress'tir.
Adobe Indesign kullanmanı öneririm. Photoshop ile olmaz. Yani gazete ise olmaz Arkadaslar Dergi yada gazete sayfa tasarımı nasıl yapabilir?
Forumda bu konuda yeterince bilgi var. İstersen Quark ve Indesign ile ilgili bölümleri bir dolaşıver.
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #3
Arkadaşım reklam tasarımı belki ama sayfa tasarımı Photoshop'da olmaz. Sakın kendini böyle birşeye alıştırma. Eyer biliyorsan ; In Design, Freehand, Corel yada Quark kullanmalısın, bilmiyorsanda bi kursa qitmeni tavsiye ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslar, dergi, gazete, nasil, nasıl, sayfa, tasarimi, tasarımı, yada, yapabilir