Arkadaşlar Flash Buton konusunda yardım gerekiyor

Flash - Arkadaşlar Flash Buton konusunda yardım gerekiyor ...

veliaht41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar;

benim sitemi yapan arkadaş askerde olduğu için siteye bir buton eklenmesi gerekiyor fakat hiç anlamadığım için yapamıyorum elimde fla dosyası mevcut bir buton eklenecek sadece yardımcı olacak arkadaş var mı acaba ? şimdiden Allah razı olsun diyorum.selamlar saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

acesur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acesur

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu durumda yapabileceğin en güzel şey birazda olsa paraya kıyıp bu işten anlayan birine yaptırmandır. Sırf bir tane buton eklemek için saatlerce araştırma yaptığına değmez. Sonra elindeki dosyayıda bozarsan az olan masrafınıda arttırırsın. Bırak herkes bildiği işi yapsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2010 #3
Arkadaşım buton eklemek sorun değil .. Hemen yapabilirsinde.. asıl önemli olan şu o butona basılınca nereye girilecek ? .. Girilen sayfayı sen nasıl yapabiliceksin ..
Bu mesajdan alıntı yap

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2010 #4
onu yapmayı biliyorum html olarak sorun değil ama flash bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acaba mail adresi verirseniz.
Bu mesajdan alıntı yap
gürkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gürkan

Grafiker / Samsun

Alt 06-01-2010 #5
flash da farklı maskeleme teknikleri neler? profesyonel anlamda maskeleme örnekleri konusunda bilgi verebilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-01-2010 #6
arkadaşlar tamamdır butonu bir arkadaşımız yaptı sorun halloldu tşk ederim ilginiz için çok sağolun ücret almadan yardım için Allah rızası için buton sorunumu halleti çok teşekkür ederim ilgilenen herkese.selamlar saygılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap