arkadaşlar format attığım bilgisayarın paylaşımlarını göremiyorum...(yardım..)

Yazılım Rehberi - arkadaşlar format attığım bilgisayarın paylaşımlarını göremiyorum...(yardım..) ...

arkadaşlar format attığım bilgisayarın paylaşımlarını göremiyorum...(yardım..)
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 16-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bizde hab üzerinden çalışan bilgisayar var bir bilgisayara format attım.. format attığım bilgisayar diğer tüm bilgisayarların paylaşımlarını görüyor ama bu format atılan bilgisayarın paylaşımlarını hiç bir bilgisayar görmüyor sizce neden olabilir network hakkında bir bilgisi olan var mı ???

Not.:bilgisayara bağlanmaya çalışsam kullanıcı adı ve şifreyi istiyor ama ben formatı atarken kullanıcı adı ve şifre girmedim.....

Network Hakkında Bir Bilgisi Olan Yok Mu Arkadaşlar..?????????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

breakneck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

breakneck(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayarın " Ağ Bağlantılar " simgesine sağ tuşla, sonra "Özellikler" i tuşla. Bağlanmış gösteren bilgisayar adına yine sağ tuşla tıkla ve açılan pencerede "İnternet İletişim Kuralları" nı iki kere tıkla..

Orada, "Yeğlenen DNS sunucusu" olan yere diğer düzgün bilgisayarlardaki DNS numarasının aynısını gir ve bana teşekkür et arkadaşlar format attığım bilgisayarın paylaşımlarını göremiyorum...(yardım..)

kolay gelsin ..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 18-07-2007 #3
Format attığın Computerdeki harddiskleri paylaşıma açmayı unutmuş olabilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsxfile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsxfile

Grafiker / Samsun

Alt 19-07-2007 #4
Senin bilgisayarın ile format attığın bilgisayarın Çalışma Grubu adının aynı olması gerekir aksi taktirde diğer bilgisayarın paylaşımlarını ağ bağlantılarından göremezsin.

Bilgisayarım'ın üzerinde sağa tıkla özelliklerden, Bilgisayar adına gir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
format attigim bilgisayar, ag baglantilari, paylasimlari