arkadaşlar hangi üniversite seçme konusunda kararsızım bana yardım eder misiniz?

Kantin - arkadaşlar hangi üniversite seçme konusunda kararsızım bana yardım eder misiniz? Sponsorlu Bağlantılar fotoğraf ve grafik bölümündeyim fakat hangi üniversite seçme konusunda kararsızım bana yarsım edermisiniz?...

arkadaşlar hangi üniversite seçme konusunda kararsızım bana yardım eder misiniz?

Alt 23-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fotoğraf ve grafik bölümündeyim fakat hangi üniversite seçme konusunda kararsızım bana yarsım edermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
9 eylül , marmara , Mimar Sinan en idealleri ama
Yetenek sınavıyla girileceği için.Umarım üniversitelerden biri seni tercih eder arkadasım arkadaşlar hangi üniversite seçme konusunda kararsızım bana yardım eder misiniz?
Çok torpil dönüyor .Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2009 #3
Okuyacağınız muhtemel bölüm masraflı. Ailenizle beraber karar vermeniz ve yaşadığınız yere yakın bir yerde okumanız sizin için faydalı olabilir. İnşallah yetenek sınavlarında da başarılı olun.
Bu mesajdan alıntı yap
merve çelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merve çelik

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 27-01-2009 #4
bence okul o kadar önemli diil sen iiysen her yerde başarılı olursun bu sana bağlı.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadarslar, arkadaslar, bana, bekliyorum, calismam, ders, eder, hangi, içi, kararsizim, konusunda, misiniz, seçme, universite, yardim, yorumlarinizi