Arkadaşlar kaplumbağa araba çizimi lazım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Arkadaşlar kaplumbağa araba çizimi lazım ...

Konu Kapatılmıştır

Alt 02-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba;
arkadaşlar hangi forum sayfasında konu açacağımı bilemedim,özür dilerim. Lütfen yardım ederseniz çok sevinirim,ben taksiciyim ve animasyon yada cizim abartılı olmıyacak şekilde sevimli bir araba karakteri arıyorum fakat bulamıyorum bi ara oto lpg firmalarının logosu vardı ona benzer yaratıcılık ta olabilir şimdiden teşekkürler...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş veren kısmına notunuzu bırakırsanız bir çok arkadaş yardımcı olmaya çalışacaktır..Fiyat kısmını özelden görüşebilirsiniz..
Alt 02-03-2009 #3
ben tasrım istemiyorum ki sadece araba karikatürü yada cizimi,resmi hem işveren kısmını da bulamadım sizlerin arşivinde bir iki tane mutlaka vardır bi karıştırsanız sevinirim.
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #4
ben tasrım istemiyorum ki sadece araba karikatürü yada cizimi,resmi hem işveren kısmını da bulamadım sizlerin arşivinde bir iki tane mutlaka vardır bi karıştırsanız sevinirim.
lütfen forum kurallarını okuyunuz böyle bir talepde bulunmanz için ücret ödemeniz gerekmektedir
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #5
Ben taksinize binsem, abi lidyalılar parayı bulmadan ne güzel arkadaşlık vardı, paylaşırdık hey hey..bedavaya karşıya bıraksana bizi desem olurmu?
İş Veren İlanları kısmına veya aklınızdakine benzer bir çalışmayı Google sitesinden arama yapabilirsiniz..
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2009 #6

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Konunuz kilitlenmiştir...
Konu Kapatılmıştır