arkadaşlar kartvizit çalışmam

Kartvizit Tasarımları - arkadaşlar kartvizit çalışmam ...

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 05-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

daha öncede bir çalışmamı koymuştım fakat kaldırılmış. neden bilemiyorum.
bu forumdan çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. deneyim ve tecrübelerinize bir kartvizit çalışmamı sunuyorum. eleştirileriniz bana ve diğer arkadaşlara yol gösterici olacaktır.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 05-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adres ve Telefon Kısımlarında Font Degistmenizi Öneririm
Avant Granade Fontu Uyumsuz Olmuş Bence Biraz DAha Ufak Punto da Başka Fontla Eminim
Daha Güzel Olacaktır. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 05-04-2008 #3
[quote=DareDeviLL;115808]Adres ve Telefon Kısımlarında Font Degistmenizi Öneririm
Avant Granade Fontu Uyumsuz Olmuş Bence Biraz DAha Ufak Punto da Başka Fontla Eminim
Daha Güzel Olacaktır. Teşekkürler[/çok teşekkür ederim arkadaşım. ayrıca logolarda dahil tamamen kendim yaptım. nacizane. eleştirileriniz. benim için çok faydalı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2008 #4
adres ve telefonları 12 punto ile yazmışsınız sanırım onları 8e düşürmenizi tavsiye ederim eğer basılacak bir işse bu tabi
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 05-04-2008 #5
adres ve telefonları 12 punto ile yazmışsınız sanırım onları 8e düşürmenizi tavsiye ederim eğer basılacak bir işse bu tabi
evet grafxx arkadaşım basılacak. eleştirilerinizi değerlendiriyorum. çok teşekkür.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 05-04-2008 #6
Tel-Fax yerine Telefax diye bilirsin. Ortadaki halkanın tram değerini biraz daha düşüre bilirsin. No. ve Daireden sonra birer boşluk. Adres hizalamalarına biraz dikkat. Adres lerde Geometr ince yazı kullana bilirsin. Ünvanlar isimden daha çok dikkat çekiyor. 2 punto ufalt ve dar bir yazı kullan. Eline Sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2008 #7
daha öncede bir çalışmamı koymuştım fakat kaldırılmış. neden bilemiyorum.
bu forumdan çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. deneyim ve tecrübelerinize bir kartvizit çalışmamı sunuyorum. eleştirileriniz bana ve diğer arkadaşlara yol gösterici olacaktır.
Çalışmalarınız kaldırılmıyor konu ile alakalı bölüme yani [COLOR="Red"]Kartvizitlerin Oluğu bölüm[/COLOR]e taşınıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2008 #8
evet güzel çalışma eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadalar, kartvizit, almam