Arkadaşlar logo yapılışı için yardım...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Arkadaşlar logo yapılışı için yardım... ...

G_55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

G_55

Grafiker / Sakarya

Alt 26-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak.

Aşağıda gördüğünüz 2 adet logonun etrafındaki siyah şeritlerin nasıl uygulandığını soracaktım.

Herhangi bir yazının etrafına o şeridi nasıl çekerim Photoshop'dan. Özellikle Photoshop'dan.

Blending Options - Stroke menüsünden denedim ama olmuyor. Şimdiden teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

G_55

Grafiker / Sakarya

Alt 27-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
.................................
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 27-07-2009 #3
layerin üzerine sağ tıkladıktan sonra açılan bencerede layer style butonuna tıkladıktan sonra yapman gereken ayarlar orada mevcut karar sana kalmış ayarları yapmak için
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-07-2009 #4
pen tool ile yapabilirsiniz... pen tool ile path yolu çizdikten sonra yeni layer açıyorsunuz, daha sonra brush options gelip 3-5 px kadar brush ayarları yapıyorsunuz... tekrar pen tool aldıktan sonra maus üzerine sağ tuşu tıklayinca Stroke patsh seçiyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
strwbry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strwbry(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2009 #5
Blending Options - Stroke menüsünden yapmak için o siyah çizgilerden önce seçip ayrı bir layer haline getirmen gerek. Bu şekilde mi denedin de olmadı merak ettim? Çünkü olmaması düşük bi ihtimal.
Bu mesajdan alıntı yap
mervis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervis

Öğrenci (Diğer) / Çorum

Alt 27-07-2009 #6
ben o kadar tecrübeli değilim ama bir de şunu dene o yazıları tek layer haline getir ve stroke ama outside olsun ve 3-5 px olsun sonra stroke olan layeri alta yazı layerini üste getir unutma yazıları tek layer yap
Bu mesajdan alıntı yap
shixo1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shixo1

Grafiker / Van

Alt 27-07-2009 #7
1 arkadaşım yazılarını yaz
2 blending option mode ye gir
3 stroke beyaz ver
4sonra layerleri birleştir
5 blending optiona tekrar gir
6 son olarak siyah stroke ver
bitti

zamanım yok yoksa resimnli anlatırdım
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 27-07-2009 #8
Arkadaşlar logo yapılışı için yardım... arkadaşa yardım ettiğiniz ve bende bişeyler kaptım teşekkürler....Arkadaşlar logo yapılışı için yardım...
Bu mesajdan alıntı yap

G_55

Grafiker / Sakarya

Alt 27-07-2009 #9
çok teşekkürler arkadaşlar. hepsini deneyecem tek tek. şehir dışındaydım bu saatte girebildim Arkadaşlar logo yapılışı için yardım... umarım olur, müşterim böyle bi çalışma istedi benden. bilirsiniz hayır deme hakkımız, özelliklede elimiz mahkumsa bazı şeylere olamıyor maalesef Arkadaşlar logo yapılışı için yardım...
Bu mesajdan alıntı yap

G_55

Grafiker / Sakarya

Alt 28-07-2009 #10
shixo1 dediklerini yaptım ama etraftaki çizgiler fontun her tarafını yani iç taraflarınıda sarıyor stroke özelliği gibi. yazının etrafındaki çıkıntılara göre şekil alacak şekilde sadece etrafını saracak çizgilerin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorum. bakıldığında kolay gibi duruyor ama bi türlü çıkamadım işin içinden.

önerilerinizi bekliyorum. yardımcı olmak isteyen ve olacaklara sevgiler saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları