arkadaslar onaya gitti calismam bide siz bakın ARMAN

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - arkadaslar onaya gitti calismam bide siz bakın ARMAN Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar bi dosya calisması yaptım adam beğenmedi bu ikinci onaya gitti bide siz bakın adam benim dosyam heryerde dikkat çekecek diyo bana ne önerirsiniz ne yapabilirim bi fikir ...

winston06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

winston06

Grafiker / Ankara

Alt 13-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bi dosya calisması yaptım adam beğenmedi bu ikinci onaya gitti bide siz bakın adam benim dosyam heryerde dikkat çekecek diyo bana ne önerirsiniz ne yapabilirim bi fikir verin

bide bunu yaptım sizce hangisinin üzerinde calısıyım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ikinci çalışman gayet güzel duruyor.. ama ARMAN neden sola o kadar yakın duruyor anlamadım Logoyla Yazıyı ortala bence altlı üstlü.. Ayrıca Bu firma ne firması? kullandığın su damlaları yaptığı işi destekliyor mu ?
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #3
bencede 2. çalışma çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #4
ikinci çalışmanızı geliştirin bence... neta logosundaki A nın kontur çizgisini bilerek bırakmadığınızı düşünüyorum... arkadaki su damlalarıda çok iri duruyor... arkadaki koyuluğun nedenini anlamadım... eğer ki su dolmuş hissi vermekse düşünceniz bunu gerçekten su doluyormuş gibi göstermelisiniz.. o zamanda o damlaları kaldırmanız gerekir ama...
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-09-2008 #5
güzel olmuş ikincisi birinciyide başka sefer kullanırsın oda güzel olmuş kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
theseyit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theseyit(49)

Grafiker / Mardin

Alt 13-09-2008 #6
zannedersem bu kapak neta uyduları olması lazım
bence kapak birazda uydular ve birazda teknoloji ile ilgili resimler olması lazım
Birde arman yazısını arkadaşın dediği gibi sola çok yaklaşmış kırım olursa hiç hoş olmaz
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #7
ikiside çok şık 1. çalışmanın renkleri çok tatlı durmuş ve sade olmuş 2. çalışman daha başarılı renkler daha canlı..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaslar, bakın, bide, calismam, gitti, onaya, siz