Arkadaşlar Özak'tan makina almayı düşünüyorum Lütfen Yardım

Dijital makineler - Arkadaşlar Özak'tan makina almayı düşünüyorum Lütfen Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandan beri takip edıyorum,cok doğru şeylerın konusulduyuna eminim...yenı bi baskı makınası almayı planlıyoruz,firma seçiminide özaktan yana kullandık fakat tam olarak nasıl bi firma olduklarını ...

Alt 26-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandan beri takip edıyorum,cok doğru şeylerın konusulduyuna eminim...yenı bi baskı makınası almayı planlıyoruz,firma seçiminide özaktan yana kullandık fakat tam olarak nasıl bi firma olduklarını
bilmıyorum.teknık servısı ve yedek parça durumları nasıldır acaba bilgisi olan
varsa paylaşmasını isterım...????????????
Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alimyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alimyus

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bizde makinayı özaktan aldık teknik servis olarak dijital baskı makinasında ii ler daha iyi bi yer bulamzsan tavsiye ederim özakı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-01-2008 #3
arkadaşım sana teknik servis bakımından tavsiye edebileceğim yerlerin ilk sırasında özak gelir hayırlı olsun...
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2008 #4
eskiden kötüydüler encad te özelikle ama infinity i bilmiyorum ayrıca 500 tane makine sattıklarına göre iyidir heralde birde xaar yerine spectrayı düşün derim daha sorunsuz
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 16-01-2008 #5
alıntı : Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandan beri takip edıyorum,cok doğru şeylerın konusulduğuna eminim...
Hangi makine sorulursa herkes iyi diyor... Hiç destek alamayan bi arkadaş yokmu..
Bu mesajdan alıntı yap
screwshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

screwshell

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #6
bencede spectra düşünün.
bizde infinity yf12323 var 320lik bizde memnunuz
fakat bi sorun çıktı makinede çözmek için uğraştılar. servis geldi gitti 2 kez sorun tekrarladı ama her makinede arızalar çıkabilir. çok büyük bir sorun değildi. bi kart değiştirdik.

birde size tavsiyem makinenin topraklamasının iyi olması. Bizim sorunumuz buymuş sonradan çözdük.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-01-2008 #7
özak servis konusunda ve müşteri hizmetlerinde çok iyidir.iki senedir infiniti kullanıyorum servis için masrafım olmadı.Yinede bölgemize gelen servis mutlaka uğrayıp bir şikayetimiz olup olmadığını sordu ve ayarlamalarıda ücretsiz yaptılar.özak tan makine alırsan sıkıntın olmaz.spectra yı tercih et derim.
Bu mesajdan alıntı yap
netcini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netcini

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2008 #8
bu özak ın web adresini bilen yok mu ?
Bu mesajdan alıntı yap
lokman_reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokman_reklam

Grafiker / Van

Alt 18-04-2008 #9
özak tercimizdir. teknik eleman sıkıntıları yok ama teknik elemanlarının teknik konuda biraz bilgiye ihtiyacı var...
Bu mesajdan alıntı yap
06baha06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06baha06

Hiç Biri

Alt 24-04-2008 #10
makinayı özaktan aldınmı bilmiyorum ama sana tek bişey sölüyecem boyasını kullandığın sürece sana iyi davranıyolar
ama boyasını kullanmadığında baya dert çekersin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arkadalar, zaktan, makina, almay, dnyorum, ltfen, yardm