arkadaşlar pc den sildiğim calışma

Diğerleri - arkadaşlar pc den sildiğim calışma ...

lalereklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lalereklam

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

geriye gelme olasılıgı varmı yaklaşık 1 ay önce silmiştim şimdi geri gelmesi lazım yardımlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
silinmiş dosyaları tekrar kurtaran programlar var ancak 1 gün önce sildiğin dosyaların bile kurtarılma olasılığı çok düşük ki sen 1 ay demişsin sanmıyorum ancak denemende fayda var...
Bu mesajdan alıntı yap
lalereklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lalereklam

Grafiker / Bursa

Alt 03-06-2009 #3
:crying:dün akşam tam 4 saat kadar uğraştık yapamadık bide sizlere sorayım dedim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
insidethefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insidethefire

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-06-2009 #4
o programları dene, eğer silinen verinin üstüne başka veri yazılmadıysa bi ihtimal
Bu mesajdan alıntı yap
helldorado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

helldorado

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2009 #5
var lalereklam sistemi geri yükleyerek yani bunu yapman icin ornegin sen mayıs'ın 13'ünde dosyanı sildin ozaman sistemini ayın 13'ünden gerisine yüklemen lazım saglam bi sekilde gelecektir. Baslat->Yardım ve Destek->Bilgisayarınızdaki değişiklikleri Sistem Geri Yükleme ile geri alabilirsiniz. Tıkla ve Ay olarak 1 ay onceyi sec ve sildigin gunden 1 gun onceki tarihi sec o tarif pasif tıklıyamıyorsan 1 2 gün daha öncesine tıkla silinen dosyan gelicek..
Bu mesajdan alıntı yap