arkadaşlar photoshopta yaptığım logoyu(ayrı ayrı hepsi layer) illustratore çevirmek mümkünmü

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - arkadaşlar photoshopta yaptığım logoyu(ayrı ayrı hepsi layer) illustratore çevirmek mümkünmü ...

arkadaşlar photoshopta yaptığım logoyu(ayrı ayrı hepsi layer) illustratore çevirmek mümkünmü
utku123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utku123

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshopta yaptığım logoyu(ayrı ayrı hepsi layer) illustratore çevirmek mümkünmü. yada şöyle sorayım logoları photoshopta yapıyorum.illüstratörü pek kullanamıyorum ama firma benden ai formatında istiyor.ne yapmam lazım. internette şöyle bir araştırdım photoshopta path olarak yapmalıynışım ama tam anlamadım. bana anlatırmısınız.(resimle olursa sevirim.)

yokmu yardım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nv87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nv87

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaparsan banada ogretırmısın arkadaşlar photoshopta yaptığım logoyu(ayrı ayrı hepsi layer) illustratore çevirmek mümkünmü
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2013 #3
PS de tiff olarak kaydederseniz, illustratorda rahatlıkla çalışabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
utku123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utku123

Hiç Biri / Antalya

Alt 23-03-2013 #4
denedim ama olmadı illüstratörde açtığım zaman tek bbir layer olarak gözüküyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2013 #5
İlllustrator da file > open dedikten sonra dosyanızı seçip tekrar open diyoruz, açılan pencerede Convert layers to objects seçeneğini seçip ok dediğinizde çalışma layerlarıyla beraber açılır..
Bu mesajdan alıntı yap