Arkadaşlar piyasada bir firma dolandırıcılık yapıyor

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Arkadaşlar piyasada bir firma dolandırıcılık yapıyor ...

ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ismini burada vermeyeceğim ama kim olduklarıyla ilgili ayrıntıları öğrenmek isteyenler bana mail yoluyla ulaşabilirler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

egsmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egsmedya

Webmaster / İstanbul

Alt 18-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dolandırıcılık yapıyorsa ver tüm alem duysun.
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer ÇİÇEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer ÇİÇEK

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-06-2011 #3
Bencede ver tüm alem duysun =)
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 18-06-2011 #4
Böylesine önemli bir konuda duyarlı olmak ön planda olmalı, ki yapmışsınız zaten.
Ama ismini açıklamasanız bile, yaptıkları dolandırıcılıkla ilgili bilgilendirme yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2011 #5
Bu firmayı merak edenler mail yoluyla bana ulaşsınlar ve lütfen insanları uyarsınlar.. Ilginize teşekkürler..

Yaptıklarından birkaçı;
1- fiyat vermesini istediğim 10-15 çeşit çok trajlı etikete faiş fiyatlar verip, müşteriyle irtibata geçip çok çok ucuz fiyatlarla işleri kapmaya çalıştılar,
2- yaptığım araştırmalar sonucunda malzemecilerine ve elemanlarına birhayli batak yapmışlar,
3- freelance eleman ilanları verip, 1 tek işi bile bedavaya getirmeyi kar saymışlar,
4- zaten işe başlayış şekilleri de işçi olarak çalıştıkları firmanın müşterilerini çalarak olduğunu tespit ettim..
Bana zarar veren bu firma inşallah başkalarının canını yakamasın..
Maille ulaşın bana.. Size kim olduğunu yazarım..
Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 27-06-2011 #6
Sakın yanlış anlamayın ama neden size inanalım? Ya lekeleme amaçlı yapıyorsanız? Bunu hiçbirimiz bilemeyiz. Anca iddaa ettiklerinizi görsel yada işitsel ispat etmelisiniz ki havada kalmasın! Neler görüyor, neler duyuyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-06-2011 #7
Sakın yanlış anlamayın ama neden size inanalım? Ya lekeleme amaçlı yapıyorsanız? Bunu hiçbirimiz bilemeyiz. Anca iddaa ettiklerinizi görsel yada işitsel ispat etmelisiniz ki havada kalmasın! Neler görüyor, neler duyuyoruz.
Dediklerinize aynen katılıyorum, daha birkaç gün evvel sitede yaşanan bir olay buyrun ********
Bu mesajdan alıntı yap