arkadaşlar resimleri nasıl hareket ettririz?

After Effects - arkadaşlar resimleri nasıl hareket ettririz? Sponsorlu Bağlantılar Ya bir jenerik yapmak istiyorum mesela resim sol tarafatan gelicek diğer resim sağdan gelicek ortada duracak iki üç saniye böyle birşey nasıl yapabiliriz ? yardımcı olabilirmisiniz......

byburkay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byburkay

Öğrenci (Diğer) / İzmir

ünlem

Alt 03-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ya bir jenerik yapmak istiyorum mesela resim sol tarafatan gelicek diğer resim sağdan gelicek ortada duracak iki üç saniye böyle birşey nasıl yapabiliriz ? yardımcı olabilirmisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

byburkay

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 03-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım edebilecek kimse yokmu?
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2011 #3
var ben hangi pogramı kullanıosun photoshop ise animation menüsünden yapabilirsin kolay gelsin arkadaşlar resimleri nasıl hareket ettririz?
Bu mesajdan alıntı yap

byburkay

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 05-02-2011 #4
adobe effect ile nasıl yapıcaz onu ? nasıl hareket ettiricez söyleyebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-02-2011 #5
selam öncelikle,
istediğiniz şey çok kolay bir proje. bu soruyu soruyorsanız aftereffects te "0" km siniz demektir. Bunun için bir kaç ders izleseniz istediğniniz şeyi yapabilirsiniz. Site içerisinden bir kaç ders izlemenizi isterim.
Bu mesajdan alıntı yap