arkadaşlar rica ediyorum yardım edebilirmisiniz

After Effects - arkadaşlar rica ediyorum yardım edebilirmisiniz Sponsorlu Bağlantılar after effectste zaxwerk 3d plugin ile bayrak dalgalandırıyorum herşey tamam ama bayrak dalgalanıp başa döndüğünde başa döndüğü belli oluyor. ben istiyorumki başa döndüğü belli olmasın aynı şekilde dönüp ...

dynamic04 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dynamic04

Yrd. Grafiker / Isparta

Dosya23

Alt 29-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

after effectste zaxwerk 3d plugin ile bayrak dalgalandırıyorum herşey tamam ama bayrak dalgalanıp başa döndüğünde başa döndüğü belli oluyor. ben istiyorumki başa döndüğü belli olmasın aynı şekilde dönüp dursun. o kadar uğraşmadım bi tutturamadım bunu nasıl ayarlayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dynamic04

Yrd. Grafiker / Isparta

Alt 29-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu anlayan
Bu mesajdan alıntı yap

dynamic04

Yrd. Grafiker / Isparta

Alt 01-10-2011 #3
hiçkimse bilmiyormu
Bu mesajdan alıntı yap
kor99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kor99

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2011 #4
komposizyon ayarlarından( compositions settings) dakikayı istediğin gibi değiştirebilirsin sonra layeri sona kadar çekiceksin bu kadar
Bu mesajdan alıntı yap

dynamic04

Yrd. Grafiker / Isparta

Alt 01-10-2011 #5
öncelikle cevap için teşekkür ederim.
biliyorumda layer uzatabildiğin kadar uzuyor ama sınırı yok bi yerde kestiğinde tekrar başına getirdiğinde başı ile sonu aynı olmuyor.dedinizden yada ben anlamadım brazdaha açabirmisin tam olarak ne yapmam lazım
Bu mesajdan alıntı yap
xxx-3x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxx-3x

Grafiker / Adana

Alt 02-10-2011 #6
anladıgım kadarıyla siz bayragın devamlı dalgalanmasını ve kompozisyonun süresi bitinceye kadar durmamasını istiyorsunuz.eger böyle birşeyse istediginiz şunları sırasıyla yap.bayrakı dalgalandırmak için keyframe vermişsindir.şimdi o bayragı pre comp tan compozisyona çevir daha sonra o kompun üstüne gel mouse sag tıkla ve time enable time remaping seçenegini seç zama çizelgesinde 2 keyframe göreceksin atıyorum kompun 50 saniye ama bayrak dalgası 5 saniye işte o layeri tut ve uzat daha sonra o layerdaki 2. keyframe sona çek ve bayrak dalgası kaçıncı saniyede bitiyorsa oraya keyframe ekle ve son olarak time remaping yazan yerde klavyeden alt tuşuna basarak expressions sekmesini aç ve animate proportyden loop out(type )diye devam eden seçenegi seç işlem tamamdır
Bu mesajdan alıntı yap

dynamic04

Yrd. Grafiker / Isparta

Alt 02-10-2011 #7
xxx-3x teşekkür ederim ama benm dediğim şu, bayrak zaten sürekli dalgalanıyor ancak bayrağın dalgalanması tekrar başa döndüğünde başa döndüğü belli oluyor,ben istiyorumki başa döndüğü nerede başladığı nerede bittiği belli olmasın
Bu mesajdan alıntı yap
xxx-3x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxx-3x

Grafiker / Adana

Alt 02-10-2011 #8
o zaman sana şunu söyleyebilirim o pluginde dalgalanma vermek için yaptıgın işlemi compun sonuna kadar uzat.ya da bırak zaxwerksi afterin kendi yüklü gelen plugini wave warp var onunla yap.zaten plugin biraz kurcalarsan yapmak istedigin sonucu alırsın.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

dynamic04

Yrd. Grafiker / Isparta

Alt 02-10-2011 #9
wave çok basit dalgalandarıyor. uzatmakta bir işe yaramıyor. neyse cevabınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap