Arkadaşlar sadece bir kere dinleyin sonra adminler konuyu silebilirler

Afiş Tasarımı - Arkadaşlar sadece bir kere dinleyin sonra adminler konuyu silebilirler ...

bychokshen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bychokshen

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya18

Alt 20-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben sizlerle birşey danışmak istiyorum. Ben egede elektronik haberleşmede okuyorum(2 yıllık). Elektrik elektronik bölümünden mezunum ama resim konusunda yeteneğim var ve ilerde grafik işiyle uğraşmak istiyorum. Kurs buldum ama daha görüşmedim bemar kariyer okulunda grafik tasarımı eğitimi var sizce ben 2 yıllığı bitirmeden direk o kursa gitsem sonra 4 yıl açıköğretim yapsam iş imkanım nasıl olur yorumlarınızı bekliyorum Arkadaşlar sadece bir kere dinleyin sonra adminler konuyu silebilirler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eboola isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eboola

Grafiker / Ankara

Alt 18-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz fazla zaman alır ama, bence ikisini birlikte götürmeye bak. bu olay, eldeki kuş teldeki kuş olayına benzer.. elindekini kaçırma bence..
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 18-02-2012 #3
biraz fazla zaman alır ama, bence ikisini birlikte götürmeye bak. bu olay, eldeki kuş teldeki kuş olayına benzer.. elindekini kaçırma bence..
bende sonuna kadar aynı görüşteyim dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma... bi geçen zaman bide kaçan fırsat (gerçi fırsat belli olmaz geri gelir Arkadaşlar sadece bir kere dinleyin sonra adminler konuyu silebilirler) bi daha geri gelmez... demem o ki okumayı elden bırakma inşallah hayırlı düzgün bir iş sahibi olursun ilerde...
Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2012 #4
içindeki çocucğun sesini dinle. ikisi beraber yorulacağına birini seç oraya yonel, her işi yaparız abi olma bence...
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 20-02-2012 #5
Bemar Kariyer Okulu Şirinyer'de mi?
Bu mesajdan alıntı yap
bychokshen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bychokshen

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 11-11-2012 #6
izmir çankayada olması lazım ben fikrimi değiştirdim ygs ye gircem sınavsız geçiş denicem gene eğer grafik tasarımı tutarsa grafik tasarımına gircem yorumlarınız için teşekkürler Arkadaşlar sadece bir kere dinleyin sonra adminler konuyu silebilirler
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2012 #7
kardeşim şu anda makine üreten bir firmanın tek başıma tasarım işlerine bakıyorum.. ben nasıl geliştim diye sorucak olursanda hırs yaptım inat ettim tasarım bölümü okumadım ünv bilgisayar progr. bitirdim şimdi açıktan işletme okuyorum ama tasarım işi yapıyorum .. ama şunu unutma herkes tasarımcı ve herkes grafiker türkiyede .. aklını kullanırsan fikirlerim çok sivri ve ince diosan hayal gücüm geniş diosan tamam gir bu işe ama 2 yıllık okulunuda yakma .. bana kalırsa önce bi meslek sahibi ol ondan sonra tasarım hobi olarak geliştirirsin baktın ki yapıosun internetten freelance işler falan derken kendini geliştirirsin .. resim yapma yeteneğin varsada atölye açarsın eğitmen belgesi alıp eğitmen olursun .. Arkadaşlar sadece bir kere dinleyin sonra adminler konuyu silebilirler
Bu mesajdan alıntı yap